Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 hónapos, vagy idősebb...

20 hónapos, vagy idősebb kisfiatokat milyen játékok kötik le?

Figyelt kérdés
Nagyon aktív, mozgékony kisfiam van. Teljesen kifogytam játék ötletekből. Rajzolás, mondókázás nem igazán köti le. Könyveket nézegeti pár percig, építő játék, kirakós is csak rövid ideig foglalja le. Autóval nagyon szeret játszani, pakolászni, szaladgálni, labdázni. Van valakinek ötlete, hogy milyen játékkal próbálkozzam? Illetve jön a karácsony, mit lenne érdemes venni? Köszönöm.
2015. nov. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
anya taníts engem c pdf
2015. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ha már 10 percre le tudod kötni valamivel, az nagyon jó :) Ennél több időt nem lehet elvárni, hogy egy dologgal töltsön.

Mi egyébként azon kívül amit te is felsoroltál, favonatozni szoktunk, azt szereti.

2015. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Telepakoltam baba/gyerek cipőkkel egy hatalmas dobozt. (1-1ft-ért vettem a vaterán anno mindenféle méretűt használtan jó előre) Napok óta azzal játszik, ha egyedül játszik. Cipőfűzőzik, tépőzárazik, párosítja őket, kezére húzva járkál, néha fel is veszi az 5 számmal nagyobb csizmát, de tetszik neki.

Meg kiterített cipőfűzőn járkáltatom, egyensúlyozni tanítom, azon kell végigmennie, meg bukfencezni tanulunk. Játék nem lrdekli semmi.

Egyébként napi 2 óra játszótér, ami egy két órára kifárasztja.

2015. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!