Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket. Ha...

Nem akarok gyereket. Ha megtudom, hogy terhes vagyok, ez változik?

Figyelt kérdés

21 vagyok, 2 éves kapcsolat, óvszerrel, néha óvszer+megszakítással védekezünk, mivel egészségügyi okokból tabi kizárva. Eddig sose volt gond, de a menzeszem rendszeresen késik munka, stressz és miegymás miatt. Ilyenkor mindig pánik van, most is 2 napja késik.

Még vagy 10 évig nem babáznék.


Aki nem akart, és megtudta, hogy terhes, érzett valami belső késztetést, esetleg örömöt, ami rávitte, hogy megtartsa?


2015. nov. 11. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

A megszakítás továbbra sem védekezés.

Egyébként meg ezt senki nem tudja neked megmondani. Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor soha senki nem menne abortuszra.

2015. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondom, óvszerrel védekezünk, néha óvszerrel és megszakítással (tehát az óvszer ellenére se bennem megy el, ez inkább a kritikusabb napokon nyugtat meg). Sima megszakítással soha
2015. nov. 11. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem törvényszerű, de valószínű :)
2015. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
Szerintem inkább a születéskor támad fel az anyai ösztön. A nővérem komolyan elgondolkodott az abortuszon, de most, mióta megvan a kicsi, a mai napig hatalmas bűntudatot érez, amiért nem akarta megtartani.
2015. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majd ha találkozol az apával, akkor akarni fogsz. Furák a kapcsolatok, sokszor nem a hosszú kapcsolatokba terveznek gyereket. Aztán egyszer csak minden megváltozik :)


Ameddig nem akartam, (6 éves előző kapcsolatban) addig párszor én is megrémültem, "megúsztam" így nem tudom, mi változott volna, de nálam kb. jött szembe az apjuk egy spontán nyaralásban és tartom magam hozzá, hogy 4 kell vele. Kettőt nevelünk most.

2015. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nem feltétlenül kell a kapcsolatnak felróni, utolsó!

Kérdező!

Ha a szíved mélyén sem akarsz most gyereket, nem pedig csak az adott helyzet miatt akkor nem, nem jön földöntúli boldogság, rózsaszín vattacukorfelhő.

Akkor inkább az ellenkezője.

2015. nov. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem benned megy el minimális az esélye,bár az előváladék is tartalmaz spermát. Én csak akkor estem teherbe amikor akartuk a babát. Mi is hol óvszerrel,hol anélkül megszakítással, ugyanúgy ahogy ti!

Szóval szerintem nem vagy terhes!

Nekem van ismerősöm,aki nem akarta megtartani(az apa sem) végül megtartotta és imádja(àk) a kicsit!!!

2015. nov. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Még annyit tennék hozzá,az egyik előző válaszolónak!

21 éves a kérdező,ennyi idősen mèg èn sem akartam (a párom sem) babát! Szerintem teljesen természetes,nem hiszem,hogy emiatt a kapcsolatuk nem az igazi. Én 26 voltam amikor szültem....nekem ez volt az ideális.

2015. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz gyerekre, a terhesség tényétől sem fogsz! Miért is vágynál, szinte gyerek vagy még te is! Sokszor az is megijed a pozitív teszttől, aki régóta célzottan babát szeretne. Inkább az a valószínű, hogy a terhességben előrehaladva és szülés után akakul a kötődés, ahogy írta is valaki, a hidegzuhany pozi teszttől nem valószínű.
2015. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!