Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetes terhesen kezdtél...

Hány hetes terhesen kezdtél vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Koràn :)

Kb. 16 hetesen. Most vagyok 24 hetes, kb. minden megvan. Màsodik baba amúgy, elsővel mindent utolsó pillanatra hagytam. Most kb. csak a babakocsi nincs még meg, az is meglenne, ha lenne màr helyem elrakni. Kiìrt szülés körül szeretnénk költözni, azért van kész a kelengye, hogy később màr csak a költözéssel kelljen foglalkozni.

2015. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! 28 hetes vagyok 1 hete van meg minden kb:)
2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hetesen tudtam meg, hogy kislány lesz, akkor vettem meg az első pár bodyt meg rugit. Direkt arra vártam, hogy megtudjam a nemét, mert én uniszex holmikat nem akartam venni. Utána folyamatosan vásárolgattam, így gyűlt, még 35 hetesen elmentünk egy nagybevásárlásra, ahol megvettünk egyszerre mindent, ami még hiányzott. Ezek már csak apróságok voltak, meg ruhákat akartunk még, de végül jó sok mindent összevásároltunk (mondjuk tény, hogy nem szorítkoztunk a legszükségesebb dolgokra, sok ilyen "jajjdecuki, ezt is vegyük meg" volt benne).
2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb 26 hetesen.

Addig max egy két body volt, ami unisex volt és nagyon megtetszett, mert a kisasszony a 24 hétig bújkált :)

2015. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiságyat már 18 hetesen. A nagyját 30 hetesen, az apróságokat meg 34 hetesen.
2015. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!