Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya lányok, igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányok, igaz, hogy nektek egy csúnya fiú is helyesnek számít már vagy csak azért tapadtok egy csúnya fiúra, mert tisztában vagytok vele, hogy a helyes fiúknál semmi esélyetek?

Figyelt kérdés
Folyton belém habarodnak a csúnya vagy legjob esetben is átlagos külsejű csajok. Én úgy látom, hogy őket nem rajongják körbe a fiúk,e z a közös jellemzőjük, de azt még mindig nem tudom eldönteni, hogy tényleg helyesnek látnak-e engem vagy csak azért mondják ezt, hogy elkábítsanak és összejöjjek velük?
2013. márc. 31. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
a szerelem vak
2013. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kémia müködjön.. minden más le van szarva
2013. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülye elmélet, hogy a csúnya lányoknak kellenek a csúnya fiúk?! Szerintem nagyon nem így van, szerintem a csúnya fiúk a csúnya lányoknak sem kellenek!
2013. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csúnya nők nemléteznek csak igénytelenek :)
2013. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meg kevés pia
2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

húú valaki milyen egoista -.- Különben ez egy az egyben hülyeség ,hogy : "nektek egy csúnya fiú is helyesnek számít már vagy csak azért tapadtok egy csúnya fiúra , mert tisztában vagytok vele, hogy a helyes fiúknál semmi esélyetek."

1.az ,hogy kinek mi a csúnya és a helyes az relatív

2.a nem szép csajnak úgyan ugy nem tetszhet egy nem helyes srác ,mint egy csinosabb lánynak!

3.nem hiszem ,hogy járna valakivel csak azért ,mert nincs más..

4.vagy te külsöleg látod őket és nem ismered a csajt/pasit és csak ,hogy tudd a belső megszépíti a külsejét , ergo ,ha szerelmes belé akkor ,nem fogja érdekelni ,hogy hogy néz ki ill. ő szépnek látja a személyisége által!

2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja, folyton rám írnak ismeretlen csajok fészbukon, hogy helyesnek tartanak, nyomulnak meg minden, nem is ismernek jellemre, szóval... A csajoknak jobban számít a külső én úgy látom.
2013. márc. 31. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nem számít jobban a külső.. de lásd be te sem mutatkoznál akárkivel az utcán
2013. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RaZeR1912 ***** válasza:
A mai világban a külső nagyon sokat számít és ez itt a probléma mivel belsőleg senkit nem ismernek Facebook semmire se jó csak arra hogy barátokkal ismerősökkel találkozott szervezetek Csúnya fiú csúnya lány pedig nem létezik mivel minden ember egyéni egyéni igényekkel mindenki más sose lesz senkinek 100%-ban ugyan az a véleménye
2013. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!