Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adolf névről kinek mi ugrik...

Adolf névről kinek mi ugrik be először? Adnátok ezt a nevet gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 14:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Semmi sem ciki.Ha akarod,nyugodtan add azt a nevet a fiafnam. Itt,Mon nem szépemlékű.meg idegen is. De nekem mind1. A giam Tibor-Fényhozó,
2015. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Na látom rendesen elírtam pár betűt. Bocs.utazom,telefonról vagyok. Adolf név nem tetszik. Inkább Attila .Nyugi,ez nem minősítés,csak egy nagyon hanyagolhatö.egyszerű véleméjy.
2015. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Polipeter ***** válasza:

Én nem adnám ezt a nevet a gyerekemnek....

Olyan sok más szép név van, esetleg azok közül lehetne keresgélni (így a kínos pillanatokat a gyereknek ki lehetne kerülni)....

2015. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Mind1,Csak Germán nevet választanék a gyerekemnek,lehetőleg a sajátomat vagy Adolfot :) Gerhárd/Szigfrid/Günter még :)
2015. nov. 17. 16:29
 25/36 anonim ***** válasza:
44%
Nem,mert egy diktátor ugrik be egyből,habár Adolf volt az Adidas márka megalkotója is.De a Dolfi becenév az szerintem aranyos.
2015. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
95%
Rendben hogy germán nevet szeretnél a gyereknek, olyan sok van, de Adolfról szinte majdnem mindenkinek elsősorban Hitler jut eszébe. Evvel pedig egy éltre ki lenne tolva a gyerekkel. Akkor sem lenne jó megoldás ilyen módon kitolni a gyerekkel ha nem kívánt, mindenáron kihordatott terhességről van szó. A gyerek nem tehet semmiről.
2015. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%
Akkor már előbb adnám az Andor nevet, mint az Adolfot. Igen, Hitler jut eszembe róla első körben, és ahogyan az iskolában fognak róla tanulni a gyerekeddel együtt sz osztàlytàrsak is, előre nyugtázom, hogy csúfolódás tárgya lesz, meg cikizni fogják. Az emberek 80%-ának nem egy szimpatikus név, érthető okokból, és lehet akármilyen kedves, rendes ember a fiadból, mégiscsak a nevét hallja először mindenki mielött megismernék.
2015. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
79%
A zsidók közt is vannak ám értékes emberek,csak mondom.Vámbéry Ármin is az volt,Germanus Gyula is és az őshaza kutatáson sokat lendítettek.
2015. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mit szólsz a Valterhez? Nekem rohadtul germán, viszont legalább nem führeri. És nem olyan ciki, mint a Horst, meg a Jürgen. Egyébként számomra egy kicsit vicces, hogy te hagyományos német nevet adnál a fiadnak, miközben az echter Deutsche inkább Florian, Dominik vonalon nyomul. Mint nálunk a Máté meg a Bence. Nem mintha ezekkel a nevekkel bajom lenne, nem úgy, mint a Dolfival.
2015. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Hát annak az echtesége kb 0 xdddd Adolf,Herbert,Szigfrid,Gerhárd,Jürgen Günter :D na ezek echte germán nevek..a Máté az héber xdd
2015. nov. 17. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!