Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek volt valami szülés...

Nektek volt valami szülés utáni depresszió probléma magadbafordulás lázadás stb? Hogy oldottad meg mit csináltál? Mi segített?

Figyelt kérdés
1 éve született a gyermekünk és az anyukája teljesen ki vagy befordult. Nem sok kedve van dolgokhoz. Megértem hogy teljesen fáradt mert minden energiáját leköti a gyerek. Minden nap szinte ugyanaz a program nem sok változatosság van benne. Gyönyörű gyermekünk van sose volt még beteg és olyan mosolygós hogy csuda. Viszont nem játszik el egyedül sokat van ölbe alig lehet tőle enni is. Hiába mondom neki hogy menjen kapcsolódjon ki legyen egyedül stb nem hajlandó elmenni egyedül programot csinálni. Ahol lakunk szinte nincs ismerősünk barátunk meg egyáltalán nincs. Én is eléggé elhanyagoltam és nem törődtem vele és nem érezte magát nőnek mellettem. Bekerült a képbe egy másik pasi akivel viszont többször megcsalt. Megbeszéltük hogy ez mi is volt és miért nem beszéltünk őszintén egymással. Teljesen elbeszéltünk egymás mellett. De megfogadtuk hogy változtatni fogunk rajta hogy jobb legyen. De nemigazán történik semmi csak marad minden a régiben és a szürke hétköznapok. Nincs semmihez kedve csak van. Tervezett gyerek volt és nem természetesen sikerült hanem küzdöttünk érte. Kinél hogy jöttek le a szülés utáni dolgok kinek mitől jött vissza az életkedve? Vélemények tapasztalatok
2015. nov. 21. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt már nem a szülés a probléma, sokkal inkább a házasságotokon kéne javítani. Ne egyedül csináljon programot (csinált, abból lett a másik pasi), hanem veled. Van, aki vigyázzon a gyerekre? Hárman csináltok családi programokat, vagy otthon ülök? Szerintem nagyon befásult és unatkozik.
2015. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyreszt amit az első mondott, hogy vmi a házassággal, kapcsolattal sem klappolhat.

Másrészt meg konnyu bele esni szülés utáni depresszióba es csak nyuglodni. Sokkal könnyebb mint mindent mosolyogva megcsinálni, programokat csinalni akar a kisbabaval kettesben.


Nekem 9honapos a fiam, egy héten legalabb 4-szer(hétköznap) csinálok vele vmit. Találkozunk a barátaimmal elmegyünk, barangolunk a varosban, plázában.


Sosincs ugyanolyan napunk, ugyh bocs de egyaltalan nem ertek egyet azzal h meglehet erteni a feleséged h unalmasak a hétköznapjai.


Nekem is van egy ilyen ismerősöm aki bele esett a szülés utáni depreszzioba. Annyit er el vele h a végén tenyleg senki nem lesz kivancsi ra, meg a panaszkodasaira es kifogasaira

2015. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!