Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen név illene még a Leila...

Milyen név illene még a Leila mellé második keresztnévnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van már egy kislányunk, ő Anna Kamilla.

A kishúga épp úton van. :) Neki mindenképpen a Leila nevet szeretnénk majd adni, de mivel az első gyermekünk is két utónevet kapott, ezért szeretnénk a második lányunknak is találni valami szépen csengő nevet még a Leila mellé.

Tudnátok javasolni párat?



2015. nov. 21. 13:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyelőre a Leila Viola tűnik a befutónak, de nagyon szívesen vennék még tippeket, ötleteket, hátha esetleg valakinek eszébe jut még olyan név, ami jól passzolna a Leilához és aminek ugyanolyan szép a csengése. :)
2015. dec. 6. 09:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Leila Bella

Leila Angéla

Leila Fatime, ez olyan jó keleties :)

Leila Kinga

2015. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Leila Viola nekem is nagyon tetszik.

Írtad a Helénát, hogy tetszik de sok lenne. Esetleg annak a megmagyarosodott formája? Leila Ilona.

De estleg a Leila Ibolya sem rossz, szintén viragnév.

2015. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt hajnalban 3480 grammal és 51 centivel megszületett a kislányunk, Leila Viola. :) Szerencsére makk egészséges és a mamával együtt mindketten jól vannak. :))


Köszönjük a segítséget a névválasztáshoz Mindenkinek! :)

2016. jan. 21. 11:59
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Sok egészséget kívánok! :)


(én így lecsúsztam ugyan a válaszadásról, de sebaj :))

2016. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gratulalok.! :) Nagyonszep neve van.:)
2016. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!