Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olivér név mellé mi illene...

Olivér név mellé mi illene második keresztnévnek?

Figyelt kérdés
Mi egyelőre a Milánra gondoltunk, de még nem vagyunk biztosak benne, szívesen fogadnék még ötleteket. :) Köszi!
2013. jan. 29. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem olyan nevet választotok, amivel "tisztelegtek" egy rokon, ismerős vagy barát előtt? Szerintem a második név erre is van. Ráadásul az Olivér nagyon menő, modern név, jól illik hozzá egy klasszikus (nekem az András ugrott be elsőnek).
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cavalli ***** válasza:
100%
Ha fiú lesz nekünk is Olivér lesz a neve. :) Miért akartok 2. keresztnevet? Hogy hangzana a teljes neve?
2013. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
így vezetéknév nélkül nehézkes, de szerintem második névnek válogathattok a felmenők/rokonok keresztnevei közül is.
2013. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én mindig is 2 keresztnevet szerettem volna a gyerekeimnek, meg nálunk ez valahogy hagyomány a családban, szinte mindenkinek 2 van. A vezetéknév viszonylag ritka és rövid. Az András amúgy szép név, nagybátyámat is így hívták.
2013. jan. 29. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami nem R-rel kezdődik. A magánhangzós nevek nagyon jók. Egyébként nekem is rögtön az András ugrott be még mielőtt megnyitottam a kérdést. :)
2013. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Andras nem tetszik. Mondjuk akkor ma Attila, de nekem a Milannal tetszik :-)
2013. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valér, Farkas, Timót, Rómeó...
2013. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!