Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen költségekkel jár egy...

Milyen költségekkel jár egy óvodás, iskolás gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mindenre,pl. van valami fizetős az oviba,suliba,vagy gyakrabban kell-e ruhát venni mint picinek, milyen sűrűn kér játékot,viszitek el valahová vagy mennek kirándulni, úgy mennyi plusszra jön ki kb ey hónapban?
2015. nov. 24. 11:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ovis csoportpénz nálunk havi 1000 Ft plusz 2500 Ft eszközpénz. Bábszínházra átlagban 400 Ft-ot kell beadni,most volt pl.őszi ünnepség ahol kaját,sütit lehetett venni,én ilyenkor ha tehetem oda teszem magam és bevásárolok (bár imádom a házi sütit,seperc alatt elfogy) de ezek olyan költségek amik attól is függnek,megy-e a gyerek,nem beteg-e stb.


Jár ovis foglalkozásokra: hittan (ez ingyenes) angol (800-/hó) néptánc (1200-/hó) ezekre nem sajnálom mert nagyon olcsó.


Ruha több kell,sokszor az se mindegy milyen,bár nem veszek drága ruhákat.


Játék: ünnepekkor van,én nem vagyok híve annak,hogy csak úgy vegyek,egyrészt mert szerintem mindene megvan ami kell,értelmetlen hülyeségekre nem szeretek költeni,másrészt már volt olyan hogy megvettem neki valamit mert hirtelen megtetszett neki,aztán legközelebb már követelőzött,így ezt leállítottam.


Kirándulás: ez változó.Messzi programokra ritkán jutunk el,a nagy költségek miatt,de most tavasszal voltunk Budapesten,illetve ősszel ellneselni is eljutottunk.Lett volna még ötletem,de pénz szűke miatt ez eltolódott.Játszótérre megyünk ha jó az idő,játszóházakat is szeretjük,de az nem vészes összeg 2000 körül.Étterembe nem nagyon járunk,max. fél évente egy mekizés.

2015. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!