Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zavar az...

Anyukák! Titeket nem zavar az ha a férjetek/párotok más, szembe jövő édesanyákat bámulnak meg? Természetesen úgy, hogy ott vagytok mellette.

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11%
Akkor is neveletlenség, ha nullára pontoztok. Ha a pontozónak nem az, akkor szembe is köpheti magát, mint nő...
2015. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket, így lehet már más is írta: hűséget fogadott a férjem, nem vakságot.

Egy igazán dekoratív nőt, sőt pasit én is megnézek, van 2 szemem nekem is, és nem fogom lesütni a földre, csak mert házas vagyok.

Engem is meg szoktak nézni, férjem kifejezetten büszke rá. Nyilván nem a fél órát, hatalmas gülüszemekkel bambulásra értem, amikor beül szembe eléd valaki a metrón, mert az valóban kellemetlen, de az utcán hadd nézzen meg akárkit. Ha szép azért, ha furcsa azért.

2015. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ez budos paraszt keleti tempo.

Eleve olyan orszagban elek, ahol gyonyoru kanos ferfiak amig nem tarskereso app-on chatelsz, a budos eletben nem veszed eszre, hogy tetszel. Lat, gondolja, amit gondol, de nem bamul.

Sajat no mellett meg plane. Szerintem ez a gusztustalan, nem a titokban megcsalas.

2019. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!