Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zavar az...

Anyukák! Titeket nem zavar az ha a férjetek/párotok más, szembe jövő édesanyákat bámulnak meg? Természetesen úgy, hogy ott vagytok mellette.

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem hinném, szerintem tőle teljesen függetlenül néznek.
2015. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem, mert vannak olyan emberek a világban, akik szemében te akkor is nő vagy, ha szültél is... Mi ebben a furcsa? Nézz ki úgy, mint az átlag magyar anyuka (elhízott, rongyos cipő, lenőtt csimbókos haj, halász nadrág és lehányt reklam póló), akkor senki nem fog rád nézni.
2015. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
37%

ez fura

én más férfiak részéről csak olyanokat kapok, hogy "titokban" figyelnek, ha ránézek, gyorsan lesütik a szemüket :)

de szóval telibe nem bámul senki, mint egy paraszt.

gondoltam is, hogy biztos a gyerek végett több a tisztelet:)

2015. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem lehet, hogy a gyereket nézik?

A férjem szeme is jobban ráugrik a lányunk korosztályára. De az enyém is.

2015. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

Te ugyanaz az anyuka vagy aki ezt feltette! :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Miért kell dicsekedni,hogy te csinos vagy és megnéznek?!

Örülj neki és kész!

Serintem nincs olyan férfi vagy nő aki nem néz meg egy helyes pasit vagy nőt nyílván úgy teszi,hogy a párját ne bártsa meg.

2015. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
?!Nekünk 3 gyerekünk van,ám az APA státusztól függetlenül a Férjem FÉRFI is.Én meg NŐ is vagyok,nem csak anya.Engem is sokszor megnéznek a pasik(kortól,és-gondolom-családi állapottól függetlenül),ami szerintem teljesen normális dolog.A Férjem is megnézi a NŐKET!Miért lenne ez baj?!Engem nem zavar.Félni valóm nincs,a FÉRFI mivoltot pedig nem lehet sutba vágni.Addig jó,amíg csak nézeget....
2015. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5%
Mi hűséget fogadtunk egymásnak nem vakságot.
2015. nov. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Az enyem akkor se nezne meg, ha te lennel a Pamela Anderson es alsonemuben tolnad a babakocsit :) nem minden ferfi nezegeti a jo noket, ha mar van valakije, ugyanugy ahogy engem sem erdekelnek mar a jo pasik. Regen eszrevettem oket, ma mar siman elmegyek mellettuk, annyira nem erdekel.
2015. nov. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
43%

Miért zavarná, hogy ott a gyereked is? Nem feleségül venni akar, csak megnéz, mert tetszel neki, ehhez hogy jön a gyerek?

Én nem tudom, hogy a férjem kit néz meg és kit nem, mert őszintén szólva nem ezt figyelem. Felőlem nézhet, ahova akar, ha nekem nem is tűnik fel, akkor nyilván nem olyan proli módon teszi. Különben meg én is meg szoktam nézni más pasikat, nincs abban semmi. Ha a látóterembe kerül, és jól néz ki, akkor szúrjam ki a szemem, vagy mi? Például munkából hazafelé rendszeresen szoktam látni a buszon egy srácot, aki annyira kirí a környezetéből, mert olyan, mint valami filmsztár. Hát megnézem, na, mi van abban? Nem azért nézem, mert akarok tőle valamit, különben is, szerintem maximum 20 éves lehet, de szerintem a nézésben az égvilágon semmi nincs. Ilyet tuti szokott a férjem is csinálni, de ebben számomra semmi zavaró nincs. Akkor sem zavarna, ha úgy nézne meg valakit, hogy én is ott vagyok, mint már mondtam, szerintem látni akkor is lát, de nyálcsorgatva bámulni nem szokott senkit.

2015. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
Ez egyszerűen neveletlenség, semmi több. Nem az a baj, hogy rád néz, ha csinos vafgy, hanem az, hogy ezt a felesége mellett teszi. Ez unintelligens, neveletlen dolog.
2015. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!