Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok ilyet mondana?

Figyelt kérdés
Most csináljuk az emeleten a szobát mivel amiben most lakunk hármónknak kicsi lesz. A párom ma mondta, hogy ő az ágyat lent hagyja, ha a gyerek nem alszik éjszaka akkor ő leköltözik, hogy tudjon pihenni mivel dolgozik. Nektek ez nem esne rosszul?
2015. nov. 26. 19:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Neki dolgoznia kell, titeket eltartani. Hullán, álmosan nem tud. Légy rá tekintettel. Te megteheted másnap hogy otthon álmosan látod el a gyereket ...
2015. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem esne rosszul. Nem a lábát lógatja munka közben.
2015. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De akkor is, minek az ilyen embernek gyerek? Elvárná, hogy csak én kinlódjak a gyerekkel.
2015. nov. 26. 19:55
 4/34 anonim ***** válasza:
64%
Neked minek a gyerek?
2015. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
ne haragudj kérdező, de nekem eszembe nem jutott, hogy a férjem éjszakázzon a gyerekkel mikor reggel kel és dolgoznia kell... foglalkozik vele amikor hazajön a munkából, játszik vele, meg is fürdeti, meg is etette, szóval kiveszi a részét a gyereknevelésben, de az éjszaka az enyém volt és eszembe sem jutott ezért őt bántani, sőt volt, hogy én mondtam neki, amikor pl lázas volt és magam mellé vettem, hogy tudjam figyelni, hogy menjen át a másik szobába, hogy ő tudjon aludni... nem vagy kicsit túl érzékeny?:)
2015. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

Te akarsz vele gyereket vállalni. Épeszű ember még a terhesség előtt megbeszeli, hogy mi hogyan lesz.

Amúgy nem, nem esne rosszul, ugyanis igaza van. Ha te nem tudsz éjjel aludni, bepotolod nappal, amikor a gyerek alszik, de neki csak nem kellene a munkában elaludni

2015. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
36%

Elvárja, hogy te "kínlódj"?

Neked kínlódás a gyerekkel foglalkozni? Nekem sosem volt az, én örömmel tettem mindent, még azt is amikor pl. 2 óránként kelt éjszaka enni... Sosem vettem kínlódásnak azt, ami a gyerekemhez kapcsolódik.

2015. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem végez olyan megeröltető munkát amiben el kellene fáradnia. Azért az sem biztos, hogy a gyerek nem fog aludni éjszaka.
2015. nov. 26. 20:07
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen normalis , ezt sokan igy csinaljak.

Nem aludhat el a munkaban, mig te otthon tudsz pihenni nap kozben.

2015. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nekem pedig végeznem kell a házimunkát, én sem fogok pihenni nappal.
2015. nov. 26. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!