Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szólnátok ha sírtok bejön...

Mit szólnátok ha sírtok bejön a párotok és elmondjatok késik lehet baba van, aztán ő azt mondja gyorsan csináld meg a tesztet hogy még el lehessen vetetni? És lvnni sem akar 10 éves élettársi viszony

Figyelt kérdés
Pénztelenségre hivatkozik
2014. okt. 15. 11:38
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Megbeszélném vele, hogy milyen jövőképe van (ezt mondjuk 10 éve megtettem volna) és utána ennek fényében döntenék a kapcsolatunk jövőjéről. Gyerektől függetlenül egyelőre. Nem szidnám őt, magamat szidnám, amiért 10 év alatt nem jöttem rá, hogy nem egyet várunk az élettől, és elpocsékoltam az időm egy olyan emberre, aki nem azt akarja, amit én.
2014. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
69%
Végig gondolnám, hogy akarok e egyedulallo anya lenni, vagy sem.m
2014. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
63%
Elgondolkodnék a kapcsolaton, és továbblépnék a helyedben föleg ha te szeretnél mostanàban babát. Ez nagyon önző dolog tőle az a pasi aki nem tud ennek örülni nem szeret és sok jó ne várj. Mennyi idős vagy amúgy?
2014. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó vagyok.


Megcsináltad amúgy a tesztet? Amíg nem tudsz biztosat ne aggódj, de a kapcsolatod értékeld át, tényleg. Az én férjem jobban szeretné a babát mint én, és tudom, hogy remek apa lesz, de ha kicsit is bizonytalan lennék nem mernék belevágni.A pénz ritkán indokolja szerintem miért ne legyen gyerek, inkább a pasik takaróznak ezzel szerintem. Mindent meg lehet oldani, maximum le kell mondani dolgokról (pia, buli, drága hobbi, pénzben-időben). Aki akarja megoldja aki nem az nem.


Írj majd mi volt és fel a fejjel:)

2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
30. És 20 éves korom óta hiteget hogy majd ha jobban állunk lesz esküvő, majd így mqjd úgy mqjd amúgy. Most is qzt mondja mqjd ha úgy alakulnak a dolgok neki mr van egy fia mástól és tudja mennyibe vqn de mqjd mqjd de ez most szivn ütött és betlt a pogát hogy még gondolati szinten sem gondol arra hogy megtartsuk. Közben barátnőm meg hosszu évek óta inszmre lombikra jár és látom neki pl mekkora dolog lenne ha összjönne. És én is szeretnék már. Barátnőm sorsát lát a arra gonsolok és ha nekem se jön össze és 35-40 évesen majd járhatok a medeőségibe??
2014. okt. 15. 11:53
 6/59 A kérdező kommentje:
Pozitív
2014. okt. 15. 11:54
 7/59 anonim ***** válasza:
59%
Tesztelj egyet.írj hogy mi lett.
2014. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért de tiszta ideg vagyok!
2014. okt. 15. 11:55
 9/59 anonim ***** válasza:
59%
10 év együttlét után sem merül fel benne, hogy vállaljátok? Nagyon szomorú, ahogy az is, hogy 10 éve hiszel a hitegetésnek. Újra kell értékelned mindent, mert mérföldkőhöz jutottál. Ez a baba ott van akkor, ezek szerint. Anyukája már van. Már csak egy rendes apát kell keresned neki! Kitartás!
2014. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
76%

30 évesen biztosan nem vetetnem el,csak mert neki"nincs kedve " hozza!

Többek kozott pont azert,ahogy a baratnőd is jart,borzaszto lehet évekig várni egy babára!

En voltam hasonló helyzetben 24evesen,megtartottam (ma sem bánom!) es vegul apuka is mellem állta par het kiborulas utan.

2014. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!