Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok, mit szólnátok, ha a...

Csajok, mit szólnátok, ha a párotok, nem szeretne magából gyereket és 3 lehetőséget ajánl?

Figyelt kérdés

ha a párod azt mondaná, hogy ő magából nem szeretne gyereket, nem veled van a baj és 3 lehetőséget is felajánl.


1 : Örökbe fogadtok

2 : Te vkivel csináltatsz gyereket aki szimpatikus neked

3 : Spermabank, beültetés és úgy gyerek


Mit szólnátok, ha ezt mondaná nektek ?


2015. okt. 29. 15:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
94%
Megkérném, hogy kezeltesse magát, és elgondolkodnék, hogy akarok-e vele maradni. Beteg lelkű ember, akinek még az is belefér, hogy "csináltatsz gyereket mással", ahelyett, hogy ő maga akarna veled babát vállalni. Ilyen sérült emberre alapozni egy családot életveszélyes. N31
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
82%
És a hagyományos mód miért nem opció?
2015. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%

Ugye ez most elméleti kérdés?


Van talán valami örökölhető betegség a családban (mondjuk skizofrénia, vagy hasonló durva dolog), ami miatt fél?

Más dologra nem tudok gondolni.

2015. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Mit szólnék? Hogy kívül tágasabb.. és 2-es opció, majd mástól lesz egyszer baba.
2015. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Van valami örökletes betegsége?
2015. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
De mi az oka? Azt csak megkérdezted tőle. Mert ha nem akar sajatot, és nincs semmi egészségügyi oka, akkor az azt jelenti, hogy nem is vállalna felelősséget a születendő gyerek körül, kimaradna a nevelesebol, vagy az első adandó alkalommal le tudna lepni tőled minden kötelezettség és lelkiismeret furdalás nélkül. Legalább is nekem ez jönne le ebből. Akkor meg mi értelme vele maradni?
2015. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én ajánlanám fel a csajnak ezeket és a gyereket úgy szeretném mintha sajátom lenne !
2015. okt. 29. 15:46
 8/38 Trafó1 ***** válasza:
83%
Szerintem is az előttem szólónak van igaza.
2015. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy mégis miért ezek a lehetőségek? Saját miért nem lehet? Egészségügyi oka van? Vagy más?
2015. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
56%
Mi okod van erre kérdező?
2015. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!