Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek, gyereksírás, szomszéd?

Gyerek, gyereksírás, szomszéd?

Figyelt kérdés

Felettünk lévő szomszéd mióta megszületett a babán meg van őrülve.

2 hónapos a pici, sajnos hasfájós így van hogy órákon keresztül vigasztalhatatlanul sír. Ez minket is rendkívül megvisel.

Viszont a szomszédunk ahogy a pici elkezd sírni már veri a radiátort, vagy ledübörög valamivel.

De már napközben is, ha valami miatt elsírja magát a picink, jön a radiátor ütögetése, és a leordibálás, hogy kussoljatok.

Már próbáltam vele beszélni (egy 20-as éveiben járó férfi), hogy egy babát nem tudok kikapcsolni se semmi haszna.


2015. nov. 30. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
ajándékozz neki egy füldugót... az ilyennek sajnos a szép szó úgysem használ, nem igazán tudsz vele mit kezdeni sajnos :/ ha csak nem egy jól megtermett férjed van aki elbeszélget vele...
2015. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
A pacákot kell kikapcsolni.
2015. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Nektek mi a bajotok?


Miért kellene megverni a szomszédot?

Mert a saját lakásában nyugalmat szeretne?

Titeket nem zavarna egy ugatós kutya vagy egy Rammsteint üvöltető szomszéd?

2015. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy meg akarjuk verni.

De én sem szólók azért mert más hallgatja a zenét.

Próbáltam vele értelmesen beszélni, de csak annyit tudott mondani, hogy neveljem meg a gyereket. Azt sem értette meg, hogy egy 2 hónapos babának nem lehet megmondani, hogy márpedig most nem sírhatsz.

2015. nov. 30. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

3. válaszoló:


Abban talán egyetérthetünk, hogy egy hasfájós, sírós kisbaba meg a max hangerőn üvöltő Rammstein nem egy kategória. Előbbit nem lehet kikapcsolni, míg az utóbbit igen.


Aki panelbe költözik, az elfogadja, hogy ezzel jár. Hallod, ahogy a szomszédok veszekednek, szexelnek, porszívóznak, és sír a gyerekük.


Van, amit a szomszédok nyugalma érdekében visszább lehet venni, de ez pont nem ez a kategória.


Kérdezőnek: vagy a férjed beszélgessen el a sráccal, vagy ignoráljátok. Ne érezzétek magatokat szarul, hamarosan elmúlik ez a nehéz korszak is.

2015. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért kellene megverni. Ez értlemes emberhez illő megoldás? Ha van vkinek gyereke, akkor mást meg lehet verni, mert meg lehet tenni v mi? :O Testi sértés. Rendőrség. Persze... Ez elég primitív lenne. (Kérdező, ez nem neked szól, hanem 1, 2 -nek)

Elhiszem, h zavarja, ahogy szerintem az 1-es és 2-es válaszolót is zavarná ha vki zenét bömböltetne. Vagy olvastátok a párkányi estet? A nő évtizedekig operát bömböltetett 06-22-ig és semmit nem tudtak tenni vele?

Nekem van 2 gyerekem, de engem is zavarna / zavar a gyereksírás. Kit nem amúgy?...

Ezek szerint szépen elbeszélgettél vele, vagyis inkább ugye elmondtad mi van, ő meg bnkó volt. Ez van. Nem tudsz mit tenni és ő sem.

A baba kinövi majd a hasfájást kb 2 hónap múlva. Addig vhogy muszáj lesz bírni... Elhiszem, h megvisel, de nincs más megoldás, kivárni. Elköltözni ezért hlyeség lenne. Meg fenyegetőzni. Párod nem próbált meg vele beszélni 1 sör mellett?

2015. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
1-es voltam, az elbeszélgetést szó szerint értettem és nem átvitt értelemben, természetesen nem kell megverni, csak talán abbahagyná ha egy nagydarab férfi kérné erre, és igen: ne vegyük egy kalap alá a babsírást bármi más zajforrással...
2015. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Kellemetlen dolog, de szerintem túl sok mindent nem tudsz tenni azon kívül, hogy megpróbálod neki elmagyarázni a sírás okát, illetve türelmet kérsz tőle, hiszen a kialakult helyzet jó esetben 1-2 hónapon belül javulni fog.

Egy ekkora babát nem lehet elnémítani, mint egy bömbölő zenét. Aki társasházba költözik, annak számolnia kell az együttélés ilyen fajta hátrányaival is.

2015. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is volt ilyen paraszt szomszédom.

Még szerencséje volt, mert a kolika két hétig tartott csak.

Nálunk is az volt, hogy a férjem ment hozzá, mert velem keménykedett, de testi erőben egyenrangú személlyel már összehúzta magát.

Esetleg nézz mélyen a szemébe és mondd neki:

Téged nevelt volna meg az édesanyád.

2015. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

9-es, ha nekem ilyet beszóltál volna, úgy szájon váglak, hogy kiköpöd a fogaid.


Kérdező: megértem őt is, meg téged is.


Engem is halálba tudott idegesíteni a felettünk lakó kisbaba, mikor a vizsgáimra készültem (volna), és 2-3 órákat bömbölt. Füldugó mit sem ért, az meg, hogy három kilónyi könyvvel meg 2 mappányi jegyzettel könyvtárba menjek, hát, felejtős volt.

Szóltam nekik, nyilván, de túl kellett élni.


A te szomszédod szimplán tirpák, amiért nem érti meg.

2015. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!