Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek, gyereksírás, szomszéd?

Gyerek, gyereksírás, szomszéd?

Figyelt kérdés

Felettünk lévő szomszéd mióta megszületett a babán meg van őrülve.

2 hónapos a pici, sajnos hasfájós így van hogy órákon keresztül vigasztalhatatlanul sír. Ez minket is rendkívül megvisel.

Viszont a szomszédunk ahogy a pici elkezd sírni már veri a radiátort, vagy ledübörög valamivel.

De már napközben is, ha valami miatt elsírja magát a picink, jön a radiátor ütögetése, és a leordibálás, hogy kussoljatok.

Már próbáltam vele beszélni (egy 20-as éveiben járó férfi), hogy egy babát nem tudok kikapcsolni se semmi haszna.


2015. nov. 30. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%

Gyönyörű... hihetetlen agresszívak vagytok! (ki kit verne szájba...) Számomra az az ember egy nulla, aki így képes egy konfliktust, vagy akár egy beszólást kezelni. Pláne egy gyengébb fizikumú emberre kezet emelni... (nőre, édesanyára) Én erre nem lennék büszke?((


Egy kisbabát nem lehet kikapcsolni és rászólni sem. Ezt tudomásul kell venni. Aki társasházban él, annak ezt el kell fogadni. Ha nem megy, akkor menjen tanyára lakni. A kisbaba sírása nem számít csendháborításnak! Egy hasfjós baba még ölben is ordít, nem lehet vele mit tenni. Én kollégista voltam az egyetmen, megtanultam zajban tanulni. Minden vizsgán átmentem szép eredményekkel. Hozzáállás kérdése az egész. Egy társasház nem a némaságról szól, ez van.


Kérdező, ha dörömböl, akkor beszéljen vele a férjed első körben, ha nem hat, akkor közös képviselőt értesíteném. Ha ez sem, akkor zaklatásért benéz akár egy feljelentés is.

Meg kell vele értetni hogy hiába veri a vasat, a baba ettől még ordítani fog. Talán még jobban is, mert megijed.

2015. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekünk is hasfájós volt a kisbabánk, és nekünk is ilyen bunkó szomszédunk volt. Nem, nem kell őt megverni, de megérteni sem kell. Ha egy baba sír, az nem csendháborítás. Ha a szomszéd veri a radiátort és ordibál, az már igen.
2019. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!