Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legkényesebb/legkíno...

Mi volt a legkényesebb/legkínosabb kérdés amit valaha feltett neked a gyereked? Mit válaszoltál rá?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Hogyan lesz a gyerek?


A néni és a bácsi nagyon erősen megölelik egymást, és ha mindketten akarják, akkor megszületik a gyerek.

2015. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem még nem tud beszélni a nagyobbik sem, de olyan furán éreztem magamat, amikor nálunk voltak apósomék látogatóban a picinél és a nagyobb előkapta a mellszívót, a mellkasához szorította és fel le járkált vele 18 hónaposan.

Nem is azért, hogy kínos, vagy valami, de elkerekedett a szemem rajta és köpni nyelni nem tudtam hirtelen a meglepetéstől, mivel a fürdőben fejtem mindig, nem is látványosan és sosem gondoltam, hogy ő ezt leutánozza társaságban egyszer majd.

2015. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

1.

Hány éves gyerek kérdezte? Elég béna válasz.

2015. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Első, neked ez kínos kérdés???


Lesznek még gondjaid.

2015. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es bocs de ezt így olvasva, nagyon vicces sztori. :)) jót nevettem.
2015. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgomat ugyanúgy hívják, mint az anyukáját és a nagyiját. megkérdezte a kislány az anyukáját: "anya, ti engem nem szerettek úgy, mint a tesómat, mert neki saját neve van?":D


Az egész család lefagyott egy percre, hogy micsoda összeesküvés-elméleteket gyárt a gyerek:)

2015. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

ezt mind a 3 gyerekem eljátszotta :


- mama vegyél nekem is olyat naaa kérek szépen !

- mit szeretnél ?

- azt a színes dobozos cukorkát - mutat a óvszeres dobozkákra a pénztárnál, és már kapja is le a polcról, mögöttem már hallom ahogy visszafojtják a röhögést, pirulás és magyarázás h miért nem veszem meg neki

:-D

2015. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

ja meg mikor a 3 éves fiú unokatesó elkérte a lányom babáját felrántotta a pólóját és akturánosan a mellére tette és megszoptatta :-D


mert h az anyja is ezt csinálja de otthon nekik nincs baba mert h fiúk :-D

2015. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 4 körül lehetett, amikor a pénztár előtt a sorbanallasnal felfedezte az óvszereket. "Anya ez micsoda" - volt a kérdés, persze jó hangosan. "Ezt akkor használják, ha valaki nem akar kisbabát" "Akkor vegyünk belőle, te nem akarsz" - felkiáltással behajigalt párat a kosárba.
2015. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

DM-ben a meleggyantás doboz előtt állva.

"Anya akkor ma le fogod gyantázni a puncidat?"

Persze jó hangosan, hogy mindenki hallja. És folytatta.

"Az enyémet is legyantázod majd ha nagy leszek?"

Kozmetikus vagyok :)

Persze csupa pasi állt körülöttünk :))

2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!