Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves gyermeked tud tudáson...

2 éves gyermeked tud tudáson rajzolni, illetve felismerhetően? Beszéddel hogy álltok?

Figyelt kérdés

Kislányom nagyon ügyesen rajzol, pl ember fejet.

Ezekben a dolgokban sokkal előrébb van. Páros lábbal 18 hós kora óta ugrál, 17 hósan mászokázott. Tehát az ilyen dolgokat elég hamar kezdte.

A beszéd fejlődésében viszont szerintem picit lemaradt. Minden szót szinte mond, használja. De mondatokban semennyire. Nem hasonlítgatom, csak a vele egykorúak (26 hónapos) már rég beszélnek szépen.

Még ráér ugye?


2015. dec. 2. 21:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a telefon kijavított. Tudatosan.

Csak azért írtam, mert ezekben a dolgokban ügyes,de gondoltam ezáltal a beszéd került "hátrányba".

2015. dec. 3. 08:56
 12/12 anonim ***** válasza:

4 éves, tavaly véletlenül rajzolt egy kisautót, azóta semmi, nemhogy emberke :D utálja a ceruzát, esze ágában nincs rajzolni. Lesz majd szép írása, az tuti. Viszont szépen legózik :)

beszélni és járni is nagyon korán megtanult, mára összetett mondatokban beszél, komoly logikai összefüggéseket lát meg (már egy 4 éveshez képest)


Ráér még a kislányod :)

2015. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!