Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves kislányak játékkonyha...

Egy éves kislányak játékkonyha még túl korai lenne?

Figyelt kérdés
Ha van jobb ajándékötletetek, megköszönném.

2015. dec. 2. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Enyém is azt kap Karácsonyra. :)

Őszintén szólva kb fél éve ezen gondolkodunk, h mit lehetne venni neki.

Szeret főzni, belepakolja a játékait kis edénybe, meg kanállal eteti a mackót, szóval jó ötletnek tűnt a konyha. :)

2015. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai.
2015. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyém tavaly kapott, másfél évesen. Pár hétig csak méregette, de azóta rendszeresen játszik vele.
2015. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem korai. Az enyém 13 hósan kapta. Már akkor nagyon szerette. Azóta eltelt egy év és még mindig napi használatban van. Kiegészítőket kapott hozzá folyamatosan, elpakolgat és főzőcskézik.
2015. dec. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az enyém 14 hónapos, mi is konyhát gondoltunk neki, de lebeszéltek róla a nagyszülők, szerintük még kicsi ehhez. Vettünk neki mást, de már bánom, akárhányszor játszóházban vagyunk, az idő 90 %-át a konyhában tölti, főz és mosogat. Múlt héten a nagytakarításnál rajtakaptam, ahogy porszívózik. Szóval erről ennyit.:)
2015. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tudnátok írni márkát,típust,ami jó,stabil.Ti milyet vesztek vagy vettetek?
2015. dec. 3. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor az én kislányom a kivétel :D

Első szülinapjára kapott babakonyhát, azon kívül hogy néha szétdobálta az edényeket, egyáltalán nem érdekelte, ha odaültem vele főzni akkor sem. (az én konyhai cuccaimat bezzeg imádta)

Kb. másfél évesen kezdett el a konyhával ténylegesen játszani, főzni, ki-be pakolni, babát etetni.

2015. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!