Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kezdek aggódni, szerdán...

Kezdek aggódni, szerdán megyek orvoshoz, érdekelne másnál is volt e ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 5 hónapja szültem császármetszéssel, a gyermekágyi vérzésem körülbelül 4 hétig tartott,majd nemrégiben megjött az első menstruációm ami 8 napig tartott elég erősen véreztem,de az orvos megnyugtatott, hogy ez normális, viszont 20 napra rá megint megjött és már 12.napja tart hol erősebben hol gyengébben,kezdek nagyon fáradékony lenni,szédülni a nap folyamán egyre többször.


A kérdésem az lenne volt e valakinek ilyen,és ha igen mi volt a baj? Egyáltalán volt baj,vagy még ez is belefér a szülés utáni hormonváltozásokba?(Hozzáteszem előtte 32 naponként volt menstruációm és csak 4-6 napig tartott)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 7. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Első császárom után volt hasonlóképpen, csak nekem két hónapra ár jött meg először, és igen, nagyon sokáig tartott erős vérzéssel. Utána még hónapokig nem állt be a régi ciklusom.

Szóval lehet normális nálad is, én hormonváltozásra tippelnék, de ha rosszul vagy, vagy rossz érzésed van, menj tényleg orvoshoz.

2015. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igen csak szerdára kaptam időpontot,gondoltam előtte megkérdezem itt ,gondoltam nem egyedi eset:)

Csak azért aggódom hogy egyre tovább tart a szédülés, és mivel segítségem nincs a babával rossz így vele lenni, hogy nehogy valami baj történjen.

Remélem nálam is csak a hormonváltozás a ludas.

2015. dec. 7. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!