Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szülés után teherbeesnétek,...

Ha szülés után teherbeesnétek, megtartanátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem kb 1 év lenne a két gyerek közt.
2015. dec. 8. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8 hete volt a második császárom, így nem valószínű. Nem kockáztatnék.
2015. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én császár után 2 hónappal lettem terhes, védekezés mellett.

11 hónap lett volna a 2 baba között.

Nagyon nagy dilemma volt, hogy mit csináljunk.

Az orvosom azt mondta, hogy megtarthatjuk, de végig pihennem kell, illetve valószínű, hogy korábban megcsászároz.

Végül 7 hetesen elvetéltem. Még előtte se volt szívhang.

Így a természet döntött helyettünk.

2015. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Komolyan, van még aki elhiszi hogy a szoptatás fogamzásgátló??? 2015-ben? Ez nevetséges.


Nem, nem az. Csökkentheti a teherbe esés esélyeit, ez igaz. De NEM helyettesíti a fogamzásgátlást. Függetlenül a szoptatás gyakoriságától és a baba életkorától.

2015. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ismerősöm szülés után 4 héttel lett terhes, 10 hónap van a 2 gyerek között.
2015. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem is császárom volt, így leginkább az orvostól függne. Ha ő zöld utat adna, akkor igen, megtartanám, két gyereket tervezünk, semmiképpen nem vetetném el csak azért, mert előbb jön. Nem mondom, hogy repesnék az örömtől hirtelen, először biztos kiakadnék, de az első sokk után szeretettel várnám. Nálam az abortusz csak akkor fér bele, ha anyagilag nagyon gáz lenne még egy gyerek, ha beteg a baba , vagy ha engem veszélyeztet súlyosan. Császár után ilyen hamar ugye utóbbi lehetséges.

Ez a szoptatás fogamzásgátlás dolog tényleg baromság. Igény szerint szoptatom a kislányomat első perctől kezdve, csak anyatejes, mégis úgy megjött 8 héttel a születése után a menzeszem, mint a huzat. Ha a 6 hét leteltével szexeltünk volna egyet védekezés nélkül, a szoptatásban bízva, már meg is lehetett volna a baj.

2015. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha az orvos szerint mehet, akkor igen.
2015. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

"Igény szerint szoptatom a kislányomat első perctől kezdve"

Ezért jött meg. Biztos jó párszor túllépted a 3 órát.

2015. dec. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, vicces vagy... igény szerinti szoptatásnál az első hetekben nemhogy nem lépi túl az ember a 3 órát, ki se húzza addig az esetek többségében.
2015. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ugyan abban az evben, napra pontosan 10 honap kulonbseggel szulettunk!

Minden szuper a kezdetektol fogva a mai napig!:)

2016. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!