Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miért akartatok gyereket?

Ti miért akartatok gyereket?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok, amiért ugy éreztétek, hogy kell?
2015. dec. 8. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Vágytam rá. Nem tudom megmagyarázni, mert ez egy érzelem, egy vágy, hogy nagyon szeretnék és kész, nem azért mert kell vagy ésszel eldöntöttem volna, hogy nekem mi hasznom lesz belőle. Ha az ember értelmi alapon döntené el, akkor nem születnének gyerekek, hiszen fizikailag csak lemondással jár. Ez abszolút egy érzelmi döntés.
2015. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
egyrészt a velem szuletett ösztön - ami megmagyarazhatatlan.. vágytam rá, éreztem hogy hiányzik valami az eletemből, ami azt teljessé teszi.Másrészt, hogy tovabbadjak magambol valamit.. valakinek. És valoban nagyon jo erzes, hogy van valaki aki olyan mint en, neha olyan mint a papája, kimutatja hogy szeret minket, ragaszkodik, stb. Egyszóval így teljes az élet! Csak most latom h rossz volt addig amig nem letezett....
2015. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell ehez indok? Nem elég az, hogy ez a természet évmilliók óta működő rendje?
2015. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt oka, egyszerűen szerettem volna. Szerintem ez pont egy olyan dolog, amit nem lehet megmagyarázni. Ha már van egy konkrét indoka, ott feltehetően gond van. Gyereket az ember önmagáért akar, azért, hogy legyen.
2015. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Hogy boldoggá tegyek valakit nagyon,hogy szerethessem...ilyesmi..nem lehet jól megfogalmazni, de őrülten akartam,ez valami iszonyú erős dolog szerintem. A kisebb gyerekemre jó pár hónapot vártam mire végre megfogant, mindent megtettem , hogy legyen... ők az életem. .imádom őket.
2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!