Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy kész...

Honnan lehet tudni, hogy kész vagy-e a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy tervezed a babát a pároddal együtt, egy stabil, szerelmi kapcsolatban. Örömöt érzel, ha arra gondolsz, hogy család lesztek, nem gyomorgörcsöt vagy kételyt. Ezen kívül tudod biztosítani anyagilag a gyermeknek, amit fontosnak érzel.
2015. dec. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az esküvő után adtunk egy esélyt a nem védekezésnek, mert úgy éreztük, hogy jó lenne már a családba egy harmadik családtag.


A következő hónapban összejött a baba, de sajnos elvetéltem 9 hetesen. Ekkor következett el az, hogy rájöttünk, mi tényleg akarunk gyereket. Átmentem minden vizsgálaton, emberek néztek belém, vettek tőlem 6 ampullányi vér alkalmakkor, és rájöttem, szeretnék anya lenni.


Két hónap múlva már megvolt, mi okozta a vetélést és meg is fogant a gyerekünk, azóta jól mennek a dolgok, a megfelelő kezelés mellett. Aztán ezzel a terhességgel is több probléma akadt (az elején felszívódott a másik embrió, nem látták a szívhangjukat sokáig, aztán amniocentézis kellett, mert rossz lett a kombinált tesztem), de végül minden rendben van, egészséges a magzatunk.


És mostanában érzem azt, hogy igazán családtag, már gyerek-szerű, be tudom vele azonosítani, amikor látom 4d-n és látok az utcán egy babát. :)


Most úgy érzem, készen vagyunk a gyerekvállalásra. A férjem mindenben mellettem van, és a gyerekszülés után home office-t kért fél évre. Nem tudom, egyedül hogy boldogulnék, persze muszáj lenne...


26 hkm

2015. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindketten akarjátok, stabil a kapcsolat, és meg tudjátok oldani az ellátását.


Ha csak lelki értelemben kérdezed, akkor szerintem onnan, hogy kész vagy megadni mindent, ami erődből telik - vagy ha kell, akár azon felül is - egy másik emberi lénynek, és kész vagy őt egy időre a saját igényeid elé helyezni.

2015. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!