Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen összbevétel mellett...

Milyen összbevétel mellett vállalnátok 3 gyereket?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik vállalnának, vagy ha ők maguk nem is, de mennyi az az összeg, amire azt mondják, hogy azzal már be lehet vállalni?

2015. dec. 9. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
500.000-re vállalunk kettőt, és beszélgettünk róla hogy ha a második nem lesz fiú, vállalunk egy harmadikat is.
2015. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Három gyerekünk van.

A bevételünk nem kalkulálható pontosan, minden hónapban változik kicsit, de nincs 500000 az biztos.

Igaz, most már én is dolgozom, amíg csak a GYED/GYES volt, addig még szerényebb volt a bevétel.

Nem szűkölködünk, igaz luxusra nincs pénz. (Persze mi számít annak, ez nagyon relatív :)

2015. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyerekünk van,az összbevételünk kb.400-500 ezer ft.Mindketten magánvállalkozók vagyunk,ezért változik az összeg.Ennyi mindig megvan,de jobb hónapokban-a Férjem vállalkozásának köszönhetően-ez felmegy akár 700-800 ezer ft-ra is.Természetesen eltesszük a többlet pénzt,így,ha valamelyik hónap kevesebbet hoz(na),akkor sincs gond.Saját házban élünk,semmiféle hitelünk nincs(nem is volt).
2015. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi kb úgy vagyunk, ahogy az utolsó leírta. 3 gyerek. 400-500ezer általában megvan. Vállalkozó a férjem, nyár és az év vége mindig jobb. Viszont van hitelünk, remélem lassan letudjuk.
2015. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%

"500.000-re vállalunk kettőt, és beszélgettünk róla hogy ha a második nem lesz fiú, vállalunk egy harmadikat is."


- Anya, engem miért vállaltatok?

- Mert sajnos egyik nővéred sem volt képes fiúnak születni...

2015. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én is olyan 400-500 ezret mondanék. Mivel ennyit sosem fogunk keresni, nem lesz 3 gyerek, de 2 sem. :) Igaz, amúgy is egy gyermekre vágyunk.

Egy dolog, hogy fel lehet nőni kevesebből, mert apám egy keresetből volt kénytelen felnevelni hármunkat (anyám lusta volt dolgozni), és bár nem éheztünk, nem hordtunk szakadt ruhát, gyakorlatilag épp csak a minimális dolgokra futotta, és 0 forinttal lettünk kieresztve az életbe.

400-500 ezer mellett már mindhárom gyereknek lehetne apránként félrerakni, és nem lenne gond egyik taníttatása sem.

2015. dec. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
400.000Ft (+cafeteria) mellett van három gyerekünk, hitelünk nincs. Nem mondom hogy mindenre futja, de nem kell erőlködnünk hogy beosszuk a pénzt, keveset félre is tudunk tenni.
2015. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Minimum 800 netto.
2015. dec. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
5: igen, szeretnék egy kisfiút is. biztos tok egyedul vagyok ezzel vilagban. mindjart el is sirom magam.
2015. dec. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

egyebkent sz..r lehet ilyen negativ mentalitas mellett elni..tudod en inkabb ugy fogalmaznek a parbeszedben: -anyu engem miert vallaltatok? - mert nem tudtam.volna elkepzelni az eletem egy olyan remek srac nelkul mint Te vagy. ;)


huzd ki a karot a s....dbol

2015. dec. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!