Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napotok kisebb...

Hogy telik egy napotok kisebb baba (1 éves korig) mellett?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy telik mondjuk egy átlagos nap, milyen tevékenységekkel(játék, séta gyerkőccel, netezés, filmezés, főzés, stb.) kimozdultok-e baba nélkül is (nem kell nagy dolgokra gondolni, pl.: bevásárlás, edzés, fodrász, egy mozi, vacsora,stb., de aki a Himaláját mássza meg azt is leírhatja :))? Elégedettek vagytok-e a jelen helyzettel, ha nem annak mi az oka?
2015. nov. 25. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb 7-8 körül kelünk. De játszás es még egy kis alvás. Ilyenkor ha fáradt vagyok van h én is visszadolok. Nagyjabol minden nap megyunk vhova. Találkozunk bnőimmel, elmegyünk nézelődni, általában mindig van mit csinálnunk. Tegnap nem lett volna, de nem volt kedvem főzni ugyh elmentünk ikeaba ebédelni.

Férjem 2kor végez, ha van is néha elintézni valója 4kor itthon van vagy mi oda megyünk hozza es akkor együtt intézzük el a feladatokat, de addig is egyutt a kis család.

Fodrászhoz 2-3havonta jarok. Volt mar h elvittem magammal, mert férjek nem tudott babankra vigyázni m nem volt probléma belőle, jol erezte magat a pici.


Moziba pont ma megyek először miota Megszületett!

Szeretek vele lenni, nem nagyon szeretem lepasszolni es ha akkor is csak az apjával hagyom kettesben. De eddig sz mindig csaj Fodrászat -kozmetika volt.


9honapos a kisfiam

2015. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pici babám van, 2 hónapos. Fel 7-7 körül kelunk, kb 8-fél 9 körül alszik egy órát, én addig odateszem a kaját foni miután nyomkodtam egy kicsit a telefonomat. Legközelebb 11 körül alszik, akkor többet akkor rendet csinálok a konyhában magam után de van mikor ez fozes közben is megy. Utána zuhany. 1 körül lemegyunk sétálni 1-másfél órát. Aztán hazajön a férjem (6-tól 2-ig dolgozik) és babázik, én mikor mit, vasalok vagy van mikor sutit sutok, porszivozok. 8 körül furdetem és fél 9 után már alszik. Én olyan 10-fél 11 között. Mikor baba fent van sok mindent nem tudok még vele játszani mert picike, en beszélek hozzá ő meg mosolyog és próbál válaszolni de kb ennyi még. :D

Szombaton általában takaritok délelőtt és fozok, leszaladok kiszedetni a szemoldokom aztán délután jönnek anyosomek (ez majdnem minden szombatra igaz), havonta egyszer elmegyek fodraszhoz, azt is szombaton szoktam. Este miután baba alszik gyakran megnezunk egy filmet. Vasárnap nem sok mindent, csak a szokásos mindennapos babázás és főzés. Bár a takarítás el szokott ide csúszni a fodrász miatt. Ritkán mozdulok ki egyedül több időre, az a heti 20 perc amíg megjatom a kozmetikust és havi egyszer a fodrászt igaz az nem 20 perc, van mikor 1-2 órát csavargok a tesommal a városban de ez is ritka, talán 2x fordult elő 2 hónap alatt. Elégedett vagyok igen.

2015. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, lemaradt: Elégedett vagyok. :)
2015. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!