Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 12 hetes vizsgálaton érdemes...

A 12 hetes vizsgálaton érdemes már rákérdezni a baba nemére?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? De ilyenkor még nem szeretnek tippelni a dokik, mert a külső nemiszervek még nem elég fejltettek, hogy egyértelmű legyen a dolog. Nagy biztonsággal a 20. heti uh-n szokták megmondani.
2015. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem nemét megmondta a szonográfus a 12. uh-n (2 különböző volt, 2 év eltéréssel), és mindkettő el is találta elsőre. EGyik fiú lett, másik kislány. Szóval én bíztatlak, kérdezd meg a véleményét mindenképp! :)
2015. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 1-es válaszához csak annyit fűznék hozzá, hogy nekünk azt mondta a szonográfus, hogy ő nem csak a nemi szervek alapján, de az agy és a vese alapján (is) rakja össze a "képet" magában, hogy fiú vagy lány. Nem tudom a részleteket, nem értek hozzá, de azt mondta, hogy ezeken a pontokon különböznek a fiúk és a lányok.
2015. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes uh-ra a 14 hét elejére kaptam időpontot, és megmondták a nemét :)
2015. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rákérdezhetsz! Vagy megmondják vagy nem:-) nekem lányt tippeltek a 12.héten,és valóban kislány lett :-)
2015. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de ezt még nem szabad készpénznek venni. Szóval ne a 12. hét után fessétek rikító rózsaszínre a gyerekszobát, mert a doki azt mondta lány lesz. :D
2015. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkerdezheted, abbol baj nem lesz.

Max azt mondja, hogy nem tudja/akarja megmondani.

Meg mindig jobb, mintha csak tippelnek valamit ugy, hogy tenyleg nem tudjak.

2015. dec. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kérdést megér. Nekünk volt a 11. héten egy extra UH, ahol közel fél órán keresztül moziztunk és már akkor mondta az orvos, hogy van tippje, de persze ne vegyük biztosra. Magyarázta is, hogy milyen jellemzőkből következtet fiúra, ami nem a 2 lába között fityegő valamit jelentette. 12 hetesen aztán már 95 % bizonyossággal mondott fiút, majd később egyértelműen láttuk mi is a nemét.
2015. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg akartam kérdezni, de amikor ránéztem a monitorra, rájöttem, hogy felesleges, ember meg nem mondja, hogy mit lát ott. Eredetileg képet akartam kérni, azt mondtam is, hogy szeretnék, és erre mondta a dokinő, hogy hát nézzek oda, ha én erről tényleg képet szeretnék, ő ad, de erről nagyon nem érdemes. Igaz, szerintem az nem valami hű de király gép volt sajnos. A 19 hetes ultrahangot máshol csinálták, ott viszont már egyértelműen látszott minden, még az én laikus szemem is rögtön meglátta a lényeget a baba lábai között :)

De természetesen kérdezni mindig érdemes. Lehet, hogy ahova te jársz, ott jobb minőségű a gép, és a baba is megmutatja magát, plusz az orvosnak is kellően jó a szeme, így akár láthatja is, hogy mi lesz a neme.

2015. dec. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!