Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek van takarítónő...

Anyukák, nektek van takarítónőtök?

Figyelt kérdés

Hány gyerek, és munka mellett van ha van?


Nagyon sok ismerősömnek van, sok olyannak is aki egy gyerekkel van otthon. Meg olyannak akinek még gyereke sincs, és olyan baromi jól se keres hogy lenne honnan szórnia a pénzt...


én megtehetném de mivel itthon vagyok egy gyerekkel és nem túl nagy a ház, ezért megcsinálom, meg én mindig is olyan voltam hogy szerettem magam csinálni a dolgokat mert akkor tudom hogy úgy van megcsinálva ahogy én akarom.


De ahol mondjuk 200 nm a ház, és három gyerek van, ráadásul anyuka dolgozik ott amúgy megértem...csak kérdezem pusztán kiváncsiságból.


2015. dec. 18. 12:27
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

de az én ismerőseim inkább olyanok ahol nem olyan nagy a ház hogy azt egyedül ne lehetne vállalni viszont aránylag jól keresnek..

nekünk is kicsi a ház, talán ezért marad takarítónőre is mert könnyű fent tartani, habár mint írtam nem alkalmazok takarítónőt.

2015. dec. 18. 13:41
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk egy gyerekünk van és a lakásunk 110 nm. Egyszer próbáltam nagytakarításra igénybe venni takarítónőt, de nem voltam megelégedve, állandóan irányítanom kellett stb... Rájöttem,hogy jobban járok,ha én csinálom meg. Inkább a gyerekre vigyázzon valaki addig. Bár az is csak rokon , mert nem vagyok híve a babysitter alkalmazásának. A szőnyeget minden évben elvitetem tisztítani és a bútorokhoz is minden évben kárpittisztítót hívok, de ennyi.
2015. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

8 éves iskolás gyerek, meg egy baba a pocakban. Nincs takarítónőnk, akkor sem volt, amikor dolgoztam és mellette egyetemre is jártam (ez tavaly nyárig volt így), most november óta már nem is dolgozom, úgyhogy végképp felesleges lenne.

Na meg igazából ez nem egy nagy lakás, ide szerintem röhejes lenne takarítónőt hívni, meg engem zavarna is, hogy egy kvázi idegen járkál a lakásban.

Azon viszont már sokszor gondolkodtam, hogy évente párszor elhívni valakit ablakot mosni, mert azt utálom, és nem is tudom szépen megcsinálni. De eddig valahogy nem került rá sor, de szerintem majd tavasszal tényleg meg fog történni.

2015. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nekem van, aki havonta egy nagytakarítást megcsinál, mióta gyerkeim vannak. Hogy miért? A nagyobb gyerekem autista, sok külön foglalkozást igényel, sokkal többet, mint egy átlag gyerek. A kicsit sem hanyagolom el. Párom hajnalban megy dolgozni, este jön haza, segítségem semmi. Szeretem a rendet és a tisztaságot, nem elégít ki az a kuperáj, amit egy-két anyukánál látok. Így is minden nap takarítok, mert sok a por, a pici még dobálja kaját, wc számomra szent (tisztaságilag).

A nagytakarítás emellett is 4 óra munka a takarítónőnek. Nekem ez fontos, ezért kérek segítséget, mert a körülmények miatt egyedül nem bírnám.

2015. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
28%
Most tényleg érdekel: kettővel ezelőtti válaszom miért és ki szerint volt olyan hihetetlen módon haszontalan? Válaszoltam a kérdésre, nem? Vagy ha nincs takarítónőm, akkor nem írhatok ide? Vagy tényleg, mi volt az oka, hogy az én válaszom ennyire kritikán alulian rossz pár ember szerint?
2015. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
28%
Ezt én sem értem előző... a kérdésre válaszoltál. Tenni kell rá!
2015. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
30%
te magad sütöd a kenyeret? nem? miért nem? Megtehetnéd simán, miért arra költöd a pénzt, hogy megveszed kjészen??! Ugyan ez a helyzet a takarítással is...
2016. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
nem de jovore tuti veszek.kenyer sutot mert regota szemezek.vele...erdekes hogy ezt hoztad fel peldanak....ugye emlitettem hogy azert sem hivok takaritonkt mert jobban.bizom.a.sajat munkamban. na a kenyerrel is igy vagyok :) egyebkent az ossz havi kenyer koltsegunk kb 2000 ft egy honapban...a takaritono egy orara ennyi...szoval nem tul jo pelda:)
2016. jan. 7. 06:23
 29/29 anonim ***** válasza:
7%
szerintem nem az összeg számít....ha valaki utál takarítani és mással csináltatja az miért baj??? Mindenki máshoz ért ebből épül a gazdaság.Valaki házat építeni tud, valaki szervezni, valaki előadni, valaki könyvelni, valaki takarítani és amíg van rá kereslet nincs para.
2016. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!