Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabaval egesz napos autozas?

Kisbabaval egesz napos autozas?

Figyelt kérdés

nyaralast tervezek, uticelt keresnék....ahol homokos a part és viszonylag nyilt a tenger....Bibionet nezegettem meg a Horvatokat de ott minden sziklas vagy öblös szigetes.

Leírnátok ha volt ilyen élményetek hogy hoy bírta a baba az utazást? 1,5 éves lesz a lányom.


2015. dec. 18. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem muszaj, ne tedd ki ennek a gyereket. Egy ekkora ut meg egy felnottnek is faraszto. Arrol nem is beszelve, hogy hosszutavon a gerincenek sem jo a gyerekules.
2015. dec. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
600-700 km. 6-7 óra...
2015. dec. 19. 05:19
 3/17 anonim ***** válasza:

a fiam 8 honapos vot, mikor eloszor utaztunk vele 1600km-t. viszonylag jol viselte. most 1.5 évesen megismételtuk az utat. annyival egyszerubb volt, hogy amikor megálltunk, akkor tudott rohangálni, nyujtozkodni. késo délután szoktunk indulni és másnap délre érunk Magyarországra. amikor alszik, akkor nyomjuk, hogy haladjunk. sajnos, o nem az a tipus, aki szinte végigaludja az utat.

500-600 km az nem sok neki (pl. amikor megyunk a nagymamájához, vagy le a tengerhez), nevetgél hátul, alszik, játszik stb. viszont az 1600 most eléggé megviselte. egy-két nap kellett mire visszazokkent minden a helyére.

2015. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11 hónapos volt a kicsi, a Bp-Garda tó, Bp-Velence távolságokat simán kibírta. De szerencsém van, nekem mindkét gyerekem elbambul meg alszik a kocsiban. Ha bevállaljátok ti felnőttek, talán az éjszakai utazás jobb gyerek szempontból.
2015. dec. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, koszonom a lepontozast. A Kerdezot az ''egesz napos utazasrol'' beszeltem le, erre kiderul, hogy 6-7 ora.
2015. dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6-7 óra nem táv manapság. Mi sokat utaztunk régebben ennyi idős gyerekkel. Nekem az volt a legideálisabb, mikor 4-5-kor elindultunk és délelőtt meg is érkeztünk. Így en is tudtam előtte kicsit aludni otthon és a gyerek meg visszaaludt a kocsiban, nem volt vele gond, végig tudtuk nyomni az utat. De ha a tiétek korankelos, akkor lehet éjszaka is utazni. Napközben utazni mar problémásabb, mert többször meg kell állni enni, mozogni kicsit, de 6/7 órás úton az sem fárasztó annyira.
2015. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért a 1,5 éves nem kisbaba már :)
2015. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nekem még baba :) és a kerdesben irtam hogy horvatorszag....bibione...ebbol sejthetted egyes hogy nem 2000 kmt akarok utazni:) amugy nem en pontoztalak le...nekem az is info amit te irtal
2015. dec. 19. 10:54
 9/17 anonim ***** válasza:

ez egy csomó mindentől függ...ha fél óránál többet nem szokott autózni,lehet utálni fogja,ha be is alszik 6-7órát nm fog aludni nappal...az éjszakai,hajnali indulás erre jó lehet...a mieink rendszeresen autóznak 3-4 órát,van,hogy minden gond nélkül,van,hogy végig hisztivel,van,hogy végig alusszák az egész utat(6 hetes koruktól utaznak ennyit kb,szóval elég edzettek)

egyetlen jó tanács lehet,hogy mindenképpen alvásidőre időzítsetek(akár éjjel,akár nappal)

2015. dec. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2 órát szokott egyben utazni a nagyihoz..párszor hányt, de az nagyon reggel nagyon sok tej után volt...így este 8-kor indulnánk, és reggelre, az alvás idő végére érkeznénk meg kb...más utazott már így? aludt a baba úgy mint ha ágyban aludna? vagy meg kellett vele állni éjszaka is?
2015. dec. 19. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!