Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kevés 1-1 ajándék a...

Nem kevés 1-1 ajándék a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Mivel lányomnak novemberben, fiamnak pedig januárban van a születésnapja, nem szeretnénk rá többet költeni. Lányom játékkonyhát kap, mert ezt kérte, szülinapjára puzzle-t és társasjátékot kapott. Fiam karácsonyra egy nagy daruskocsit, szülinapjára kisebb barkácskészletet és fakirakót kap. 3 és 2 évesek
2015. dec. 18. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért is lenne kevés?? Ha ezekre vágytak akkor biztos nagy lesz az öröm és gondolom azért a rokonoktól is kapnak ezt azt.
2015. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Mi is egy egy 5 ezres tetelt vettunk. En is gondolkodtam, hogy nem keves e. De kapnak keresztszuloktol, nagyszuloktol is. Ugyhogy lesz ajandek boseggel. Nem gondolom, hogy el kell halmozni oket mindenfele bizbasszal. Nekem nem volt tized annyi jatekom sem, mint most nekik. Karacsonykor sem.
2015. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés? Mi egy könyvet és egy fejhallgatót vettünk. Tavaly kapott egy halom ajándékot, volt, amit tavasszal találtunk meg a szekrényben, csak a csomagolópapírt szedte le róla, de nem bontotta ki. Bőven elég egy ajándék, ha arra vágyott.
2015. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem .
2015. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen a nagyszülőktől, keresztszülőktől is kapnak. Anyumtól egy-egy könyvet meg plüsst, anyósoméktól általában ruhát szoktak. Azért is gondoltam, hogy kevés, mert itt az oldalon többen is irták, hogy rengeteg ajándékot vesznek.
2015. dec. 19. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező. Mindenki annyit vesz és akkora értékben, amennyit jónak gondol és amennyit megengedhet magának.

Ha nektek ennyire telik, ha tudod, hogy ezekre vágynak a gyerekek, ezeknek örülni fognak, akkor nincs semmi gond. Amúgy meg hidd el, hogy a gyerekek teljesen mások, mint a felnőttek. Ők nem nézik még egy bizonyos korban, megfelelő családi háttérrel, hogy mit kapnak, mennyit és mennyiért, hanem egy apróságnak, amit nagyon szeretnek, annak is nagyon tudnak örülni.:)

Szóval teljesen jó.

Mi sem vettünk többet és nagyobb értékben a gyerekünknek. Olyat vettünk, amiről tudtuk, hogy nagyon szereti és fogja is használni, játszani vele garantáltan.:)

2015. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A fiam egy 500forintos jojot kért karácsonyra, semmi mást. A lányom egy puzzlet. És mást nem is kapnak karácsonyra. Öt polcnyi mesekönyv több tucat játék mellé nem is fontos ennél több ajándék.
2015. dec. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most nálunk sem lesz sok.

Fiam 22-én született, akkorra megvan már az ajándéka, de a karácsonyi legó még nincs.

A nagylány 2 könyvet kap, a kisebb mikrofont kért.

2015. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mi fiúnk egy halom ajándékot kap, már több kérdésnél felsoroltam őket. De csak azért kap ennyi mindent, mert anyukám külföldön dolgozik, ő több mindent küld, mivel 1 évben 1szer jön haza, karácsonyra pont nem.

A nagymamám, anyósom-apósom, apám is pénzt adott, amit a gyerek még nem nagyon értékel, így az ő nevükben is mi vettünk ajándékot, amit majd ők fognak odaadni.

Mi 2 db ajándékot vettünk a mi nevünkben, a többi az ajándék pénzből van.

2015. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk se kapnak nagy dolgot a gyerekek. Semmire sincs szükségük. Játék egy halom van, ruha szintúgy.. hiába a sok ezres játék csak porosodik. de a 300ft-os memóriakártya meg a mindene, rongyosra játsza. így azt kap karácsonyra meg egy jégvarázsot étkészletet. a kettő együtt 2 ezer.. a pici játékot kap, meg még valami apróságot nézek neki is hogy egyforma érték legyen mindkettőjüknek. Szeretnék sok mindent venni nekik.. de tudom nincs értelme
2015. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!