Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél már van gyerek, hogy...

Akiknél már van gyerek, hogy viseltétek, ha a 2. /3. /stb. többet váratott magára? Milyen érzés volt, mikor végre összejött? Mi miatt kellett rá többet várni (ha volt eü indoka)?

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

azt én is szeretném tudni,hogy milyen amikor végre összejön.2 éve próbálkozunk kistesóval,volt 2 lombik,aztán természetes úton összejött.3 napja liderült,hogy elhalt az embrió,úgyhogy most várunk,hogy kiürül-e,vagy ki kell kaparni. rém boldog vagyok...

nálatok?

2015. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekunk ketto van, mindket gyerek hamar megfogant. Mar kb 3 eve beszelgetunk a 3. babarol, iden hataroztuk el, hogy johet is. Abbahagytam a fogamzasgatlast, leraktam a cigit, jott a nyar is, igy vartunk par honapot, addig nem probalkoztunk. Az elso honapban viszont nyar vegen meg is fogant a pici, ahogy lrobalkozni kezdtunk. De sajnos elveteltem 11 hetesen...

Veteles utan nem kellett volna sokat varni, de en kozben belekezdtem egy kivizsgalasba, ugy nez ki, hogy megvan az ok, viszont hiaba esnek teherbe, kezeles nelkul elvetelnek ujra es ujra, csak nem biztos, hogy az elso trimeszterben, benne van a pakliban, hogy a 40. heten.

OK, kezelessel valoszinuleg ki tudom hordani a babat, de kell meg egy teszt, ami ismet pozitiv lesz ahhoz, hogy hivatalos diagnozist kapjak. Ha teherbe esek, akkor mar nem ad a teszt realis eredmenyt.

Minimum harom honapot kell varni a ket vizsgalat kozott.

Ugy dontottunk, hogy kivarjuk, legyen meg a vegleges es biztos diagnozis, nezzuk meg, hogy mit jelent ez ram nezve a terhessegtol fuggetlenul es majd azutan probalkozunk ujra.

Szoval a jelenlegi allas szerint meg kb majus/juniusig varnunk kell.


Turelmetlen vagyok, mert ha nem tortent volna semmi baj, akkor mar lassan babaznank...

De nincs ertelme ezen filozofalnom, mert nincs mit tenni, igy belevagni nem merunk, tul nagy a kockazat.

2015. dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért,mi a betegséged?
2015. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a lanyom 3. honapra osszejott...a tesot ugy szerettem volna hogy még gyedbe szuljek. ebbol kicsusztunk, fel eve nem jon a baba. eloszor ideges votlam de most mar feldolgoztam hogy jo par honapog gyesen leszek es most mar nem surgetem.


en inkabb azt nem ertem aki ennyit var hogy lehet birni igy a szexet? nekunk minden.libidonkat kioli ez az orokos kotelezo szex a peteeres koruli napokoban..annyira elveszi a kedvunk hogy maskor mar nem is csinaljuk a ferjem.meg csak morog hogy szexelni kell holott o is szeretne babat meg mi sose voltunk azok a lepedoakrobatak...de mikor vegre eljon az aktalis havi varva vart nap es akkor benypgi a peteeres 2. napjan hogy nincs kedve es elege van akkor mindig kiborulok...szoval nekunk ez okozza a legnagyobb problemat.

2015. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk igazàbòl mindkettő gyorsan összejött,kisfiunk meglepi baba volt,a màdodikra sem görcsöltünk rà ùgy àlltunk hozzà jön a jönni akar,viszont màr 3 ève vàgyom babàra de az anyagiak a főszli miatt muszàj volt vàrni,most vagyok 9 hetes,kisfiunk pedig 4,5 èves elmùlt oktòberben.
2015. dec. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*fősuli
2015. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!