Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kampányolnak annyian a...

Miért kampányolnak annyian a természetes szülés mellett, amikor a környezetemben sok nőnek lett problémája miatta?

Figyelt kérdés
Négy baràtnőm is van, akinek problémàt okozott egészségügyileg. Pl. Aranyér, a varrat benne maradt a doki nyugtatta,hogy nincs semmi. Aztàn a következő szülésnél derült ki a baki. Ezalatt több orvosnàl is volt. Szétrepedés a fenekig. Az egyik nő több mint egy éve szült, és szexuàlis élete nincs a természetes szülés miatt.
2015. dec. 27. 14:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Mindezek nem a természetes szülés miatt történtek, hanem a béna orvosaik miatt.

Az általad felsoroltak mellett sokkal több nőnek semmi baja a természetes szülés után.

2015. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
aranyér a terhesség alatt alakul ki leginkább. a repedés pedig akkor ha a szülő nő nem engedi a gátmetszést. Ez nem a természetes szülés hibája. Gátmetszésnél nem reped szét senki fenékig.
2015. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Már maga a "kampányol" szóhasználatodtól kicsit mérges lettem.

A természetes szülés, mint a nevében is benne van, természetes.

Aki császárral szült, meg volt/van az oka. Azokat a császárosokat nem értem, akiknek semmi eü-s bajaik nincsenek, de a fájdalmat nem bírják.


Megsúgom neked, az elsőt természetesen szültem. Ne kelljen mondanom, hogy kb számtalanszor jobban fájt, mint a másodiknál a császár.

Természetesnél semmi bajom nem volt, ahogy megszületett azok az embert Ndm kímélő fájdalmak teljesen megszüntek.

A császár utána fájt, de teljesen kibírható volt, nyomába nem ért a szülésnek... Na de utána... A Hegg úgy begyulladt, hogy csak na.. Csövet tettek be, hogy a genny távozzon.

Inkább szülnének a 3. babámat is természetesen, pedig hidd el, volt mind a kettőben részem, százszor jobban fáj, de kockázat mentesebb, mint s császár. Eü-s problémáim miatt, császárral kell szülnöm a 3.

2015. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom a baràtnőimet. Szerintem elkeserítő, ami velük van.
2015. dec. 27. 15:06
 5/30 anonim ***** válasza:
16%

Azért sajnálod, mert megküzdöttek a gyerekükért és bem kényelmi okoból feküdtek kés kalá?:D

Én meg téged sajnállak..

2015. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
ha engedik a gátmetszést, akkor nem lenne semmi bajuk, hidd el. Olyat én még nem láttam, aki időben végzett gátmetszés ellenére is repedt volna
2015. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

"A természetes szülés, mint a nevében is benne van, természetes. "


Hüvelyi úton szültem, mégsem értem az érvelésedet.

A gyilkos galóca is természetes, meg a fekete himlő is. Ezzel most akkor mit bizonyítunk? Attól még, hogy valami "természetes", nem biztos, hogy jó is.

2015. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon buta példád volt.

Igen, természetes az általad felsoroltak.

Ilyenek vagyunk mi emberek, ez a természetes, így lettünk teremtve/fejlődve, ahogy tetszik.

Az meg az emberi okossàg és csoda, hogy van császár is, hiszen így az is szülhet, aki nem tudta természetesen.

2015. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%

"Nagyon buta példád volt. "


Miért?

2015. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
De ezeket a dolgokat egy szülési folyamattal ne keverd össze. Egy vírust és egy növényt a szüléssel összeegyeztetni, csak gratulàlni tudok..
2015. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!