Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő/anyuka,...

Van itt olyan nő/anyuka, akinek szex közben pont felsírt a babája?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok akkor?Abbahagytátok és egyből rohantatok a gyerekhez?Majd folytattátok?

2015. dec. 27. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Volt már ilyen. Abbahagytuk, igen, eléggé zavarta volna a koncentrálást egy torkaszakadtából ordító baba... és akkor nem folytattuk, máskor pótoltuk be.
2015. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan ;)
2015. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Igen abbahagytuk, nem tudtuk volna tovább folytatni miközben ordít a gyerek:-)

Volt mikor folytattuk és volt mikor nem, mert vagy már nem tudtuk vagy már elszállt az ihlet.

2015. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Persze, előfordul ilyen. Ok nélkül nem szokott felsírni a gyerkőc, hanem pl. a fogzás kínozza, így ilyenkor félbehagyjuk és ha rövid időn belül vissza tud aludni, akkor folytatjuk, de van, hogy nálunk is elszáll az ihlet.
2015. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk három hónapos koráig, ha hozzám ért a férjem a puncimhoz, elkezdett sírni (másik helyiségben volt, még mielőtt ez lenne). Mintha egy érzékelő lett volna beépítve, férjem azt mondta, hogy bent hagyott egy poloskat tutira. Fülembe csengett a nőgyógyászom hat hetes komtrollos tanácsa, hogy az első alkalmakkor legyen bőséges előjáték, ne siessuk el stb, hogy nehogy fájdalmas legyen, és az rögzüljön. Sírva röhögtünk a férjemmel, hogy milyen előjáték, amikor egy érintésre is felébred. Aztán szerencsére ezt elnőtte. Két éves múlt, elég sokszor volt ez idő alatt is, hogy felébredt (ő nem jó alvó, mi meg rengeteget szeretkezunk), valamelyikünk mindig atmegy megvigasztalni, cumit keresni, korábban etetni stb, nem is volt kérdés, hogy így helyes-e. Ha pl hasfájásnál, fogzásnal hosszú sírás volt, vagy nélkülünk nem nyugodott meg, akkor előfordult, hogy nem folytattuk, de ez szerencsére ritka.
2015. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Velünk még azt hiszem nem fordult elő,de azért kérdeztem,mert mi olyan szinten bele tudunk merülni,hogy kevés dolog zökkent ki belőle.A fiúnk 4 hónapos,inkább csak nyöszörögni szokott,nem igazán sírós.Csak pont ma volt,hogy együtt voltunk,aztán benéztem a babához,és már fent volt,nézelődött,nem vettem észre rajta,hogy sírdogált volna.Remélem tényleg nem,és nem az volt,hogy nem hallottam meg.
2015. dec. 27. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Azért a gyerek sírását csak meghallanátok...
2015. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ. Ha nagyon a vége felé járunk, akkor inkább gyorsan élvezünk és utána nézzük meg a gyereket.

Ha meg a felénél hagyjuk abba, a folytatás változó, a körülményektől is függ.

2015. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

szerintem ilyen mindenkivel már elofordult.


mi nem rohantunk sehova. a fiam fel-fel sirt..majd vissza is aludt.

2015. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!