Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön dolgozó fiatalok:...

Külföldön dolgozó fiatalok: befolyásolja a terveiteket az új tervezett CSOK? Terveztek emiatt hazaköltözni?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy külföldi munkaviszont és TB-igazolást is el fognak hozzá fogadni.

2015. dec. 30. 18:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha igen, hogyan és mikor terveztek hazajönni, és hány gyereket terveztek íg vállalni? Hitelt szeretnétek felvenni, vagy úgy jönnétek haza, hogy a pénz nagy része meglenne?
2015. dec. 30. 18:14
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszünk ágában sincs:) Nem mindegy,hogy másfél millió keresünk ketten havonta,vagy 200 ezret,esetleg tudunk-e gyerekünknek tanulást biztosítani,házat,autót venni stb stb..
2015. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem! Nem akarunk Magyarországon élni. Nem "gazdasági menekultként" hagytam el az országot..nem a pénz miatt jottem el 10 éve.
2015. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A világért sem jönnék haza emiatt. 2 gyereket terveztünk, annyi is van. Nem tudnak belőlünk pénzzel többet "kihúzni", mindemellett el is tudjuk őket tartani bőségesen. Otthon ezzel a munkával 120 ezer forintot keresnék a bártábla szerint, ami röhej.


És szerintem nem sokan lesznek, akik emiatt hazamennek, mert a megélhetés a legfontosabb.

2015. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kell 10 millió lakásra, ha utána ugyanúgy 100 ezerből kell tengődnünk. Ahhoz meg biztos lesz valami záradék, hogy ne lehessen egy bizonyos ideig visszajönni külföldre, ha igénybe vetted a támogatást...nem azért jöttünk ki anno nagy küzdelmek árán, hogy hazamenjünk és röghöz kötöttek legyünk.
2015. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi haza fogunk jönni, eleve ideiglenesre tervezzük a kint létet, de nem a Csok miatt, az minket szerintem nem is érint.
2015. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nem és nem!
2015. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tervezunk hazamenni (bar mi szamit fiatalnak ugye.30 evesek vagyunk es van Mar 3 gyerkoc)
2016. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Laszlo Attila koszonom AZ uzeneted (nem privizek ne haragudj). Olyan eletszinvonalon elunk itt, amig nem adtunk fel 10 millió forintért 😊 van sajat házunk (igaz hiteles de ezt biztosan tudjuk fizetni nig otthon nem igy lenne). Nekem nem tetszik az oktatási rendszer az egészségügy es az emberek mentalitása otthon. Evek ota nem mentünk haza latogatoba sem.
2016. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!