Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen nyelveken...

Anyukák! Milyen nyelveken beszéltek? Milyen szinten? Hasznát veszitek a munkátok során?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2016. jan. 1. 14:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Angolul és portugálul közel anyanyelvi szinten beszélek, ezekből van nyelvtanári diplomám is, bár keveset tanítottam, inkább fordítással foglalkozom. Igen, abszolút hasznos, konkrétan ebből élek. Spanyolul társalgási szinten beszélek, illetve szinte mindent meg is értek, franciából érettségiztem is annak idején, de a tudásom nagyon megkopott. Meg is fogadtam, hogy idén leporolom. :)
2016. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Angolul (kozrpfokon) és franciául (felsofokon) beszélek. Igen, hasznat veszem indkét nyelvnek, pláne a franciának, francia a férjem :D
2016. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én angolul és olaszul tudok középfok szinten, de csak az angolt használom a munkámban, az olasz felejtődik is lassan sajnos.
2016. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Németül tudok, de alapszinten. Nem szerettem amúgy, szülői "utasításra" tanultam annak idején, így nem is ment jól.

A munkám során nem igazán kell az idegennyelv tudás, bár volt rá példa, mikor kellett, akkor jól jött, hogy alap szinten tudok valamennyire, de egyébként abszolút nem szükséges a munkavégzésem során.

2016. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

angol felső, német felső, román közép. angolt és németet aktívan használom a munkámban, szóban és írásban is naponta. A románt azért tanultam meg, mert apukám erdélyi és mert akartam egy régiós nyelvet, ha később multinál akarnék GYED után/alatt elhelyezkedni.:)


28N 30hkm

2016. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

angol közép, német közép

CSED-en vagyok, így a munkámban most nem használom, de a szabadidőmben az angolt igen. Nem szeretek a magyar premierre várni (ami nem is mindig következik be) könyveknél és filmeknél sem. A német kissé háttérbe szorul.

2016. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Angolul és németül felsőfokon, spanyolul beszéltem valaha középfokon, de ahhoz kellene pár hónap, hogy vissza tudjam hozni. Előbbi kettőt napi szinten használom a munkám során, és egyébként is.
2016. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Angolul és franciául beszélek, gazdasági nyelvvizsgám van mindkét nyelvből, és francia multinál dolgozom (most épp GYEd-en vagyok), mindkét nyelvet használom.
2016. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Angolból középfokú nyelvvizsgám van, írásban is szóban is tudom használni ezen a szinten és használom is, amikor csak lehet. Franciából nyelvtanári diplomám van, tanítottam is a gyerek előtt.
2016. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákul egész jól,angolul már csak alapszinten. Nem veszem hasznát.
2016. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!