Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kislányom bugyija rendsze...

Ha a kislányom bugyija rendszeresen 'szennyes' azt jelenti már nem csak itthon kakil?

Figyelt kérdés
Negyedik oszályos a lányom. Már erősen kezd önállósodni, öntudatos. Egy ideje feltűnt, hogy amikor rakom be a mosógépbe a szennyesét, elég gyakran tényleg az. Menzi még nincs a tudomásom szerint. Már adjak neki tisztasági betétet?
2016. jan. 2. 17:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
Tanítsd meg arra hogy törölje ki normálisan...
2016. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
van mar szorzete? lehet megjon neki hamarosan , en 10 es fel eves voltam mikor megjott eloszor ! az is lehet hogy nem torli meg magat rendesen
2016. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp tanítsd meg, hogy törölje ki rendesen, mert ha a bacik a húgyutakba kerülnek, komoly problémákat vált ki.
2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Már bocs, de ha te most a székletre gondolsz, akkor ahhoz nem tisztasági betét kell, hanem egy 4-es gyereknek illik elmagyarázni, hogy hol kell kitörölni a hátsó felét rendesen.

Mert könnyen lehet neki ettől fertőzése, ha nem figyel erre.

Ha pedig más módon gondolsz "szennyeződésre", tehát folyásra, akkor pedig ha nem nagy mennyiségű, akkor szükségtelen a tisztasági betét, mert csak nem tud tőle rendesen szellőzni a bőr. És folyása már simán lehet és hamarosan akár vérzése is, nekem 10 és fél éves korom óta van meg a menstruációm.

2016. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

most arra gondolsz , hogy nem törli ki rendesen magának?


mert ha igen, akkor nagyon nem tanitottátok meg neki...


otthon nem volt ilyen probléma?

2016. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Hogy jön össze a kakilás, meg a tisztasági betét? Igazából mi a kérdés?
2016. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itthon már régóta tudja, nem is volt semmi gond. Az iskolatáskában visz magávap wc papírt, és úgy tűnik használja is mert fogy, de mégis így tér haza. Most az ünnepek alatt is volt neki olyan.
2016. jan. 2. 19:44
 8/16 anonim ***** válasza:
De milyen???
2016. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az én középső fiam 7 éves,elsős,és tökéletesen törli ki a fenekét!Az is igaz,hogy én nedves törlőkendőt adok neki.Így tökéletesen ki tudja törölni és olyan,mintha meg is mosta volna.Ez higiéniás és egészségügyi szempontból is hasznos!

Azt nem értem,hogy ha széklettel szenyezett a

2016. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A 10. vagyok.Szóval ha széklettel szennyezett a bugyija miért akarsz tisztasági betétet adni Neki,hiszen az nem arra való.
2016. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!