Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kislányom bugyija rendsze...

Ha a kislányom bugyija rendszeresen 'szennyes' azt jelenti már nem csak itthon kakil?

Figyelt kérdés
Negyedik oszályos a lányom. Már erősen kezd önállósodni, öntudatos. Egy ideje feltűnt, hogy amikor rakom be a mosógépbe a szennyesét, elég gyakran tényleg az. Menzi még nincs a tudomásom szerint. Már adjak neki tisztasági betétet?
2016. jan. 2. 17:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyértelműen székletbarna a kenődés, nem folyás. Csak nem szeretném, hogy a bugyija szennyeződjön, ezért gondoltam a betétre, ha már így járunk... de veszek neki nedves törlőt, remélem tetszik majd neki.
2016. jan. 2. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Hú, hát ha nem akarsz valamilyen fertőzéssel a nőgyógyásznál ülni vele, akkor ezt a problémát ne így oldd meg. Mi az, hogy "ha már így járunk"...??? Nem törli ki jól akkor nem törli ki jól és belenyugszol? Hát könyörgöm Te vagy az anyja, ülj le vele, magyarázd el neki hogyan csinálja alaposan, tanítsd meg rá, hívd fel a figyelmét rá, hogy erre jobban oda kell figyelnie, tényleg vegyél neki nedves törlőkendőt.
2016. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Oké köszi, beszélek a fejével. A 'ha már így járunkot' úgy értettem, hogy suliban vagy idegen klozetten macerásabb tisztálkodni mint itthon, és esetleg a széklete olyan állagú, hogy nem sikerül teljesen tisztára törölnie egy fél tekerccsel sem.
2016. jan. 2. 22:30
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj, de ez gusztustalan. Mármint, hogy belenyugodnál és megoldanád egy tisztasági betéttel... Hú de jó, így majd nem a bugyira szárad rá a kaki, hanem a betétre.. sokkal higiénikusabb!

Én már az első ilyen után szólnék a gyereknek hogy figyeljen jobban ha kakil, ha pedig még előfordul, akkor megmutatnám hogy csinálja.

2016. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Oké, csak próbálok türelmes lenni vele mielőtt kellemetlen kérdésekkel faggatnám, nem régóta van ez a gond, csak mostanában gyakori.
2016. jan. 2. 22:34
 16/16 anonim ***** válasza:

"A 'ha már így járunkot' úgy értettem, hogy suliban vagy idegen klozetten macerásabb tisztálkodni mint itthon,"

A világon bárhol, legyen szó iskoláról, kórházról, munkahelyről, de még akár az nagy puszta közepén is, ha rád jön a nagy dolog és van elég wc papírod, ki lehet törölni úgy a feneked, hogy ne legyen olyan!!!

Ehhez nem kellenek különösebb feltételek. Én se tudok feneket mosni a munkahelyemen, mégse jövök haza olyan hátsóval.

És még az 5 éves kisfiam is ki tudja úgy törölni.

Ez csak rajtad múlik, hogy elmagyarázod neki, hogy hogy lehet ezt elkerülni!

2016. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!