Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti összebútoroznátok egy...

Ti összebútoroznátok egy hozzátok hasonlóan egyedülálló anyával, mondván ketten könnyebb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jan. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Diákként jó volt,h volt albérlő társam, de most már nem alkalmazkodnék. Valamit valamiért; én inkább független maradnék, akkor is ha így anyagi nehézségeim lennének. Szülőkhöz sem költöznék.
2016. jan. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez személyiség függő is szerintem, nem csak anyagi kérdés, van aki nem szeret "magányosan" élni és ha sikerül maga mellé egy megbízható jó fej albérlőt találni még jó is kisülhet belőle, én is voltam olyan anyagi helyzetben hogy sokat gondolkoztam keresek egy albérlőt, de aztán szerencsére az élet úgy hozta hogy mindig kijöttem valahogy hó végére és én se szívesen alkalmazkodtam volna máshoz, de tudom, hogy vannak olyan helyzetek amikor ez segít az emberen hogy egyenesbe jöjjön, csak azért, hogy a gyerekkel nekem könnyebb legyen mert nem egyedül vagyok vele, emiatt nem kerestem volna soha, annál többet ért a függetlenségem :)
2016. jan. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,nagyon praktikus okból,ha valamelyikőtöknek később " bejön az élet", a màsik ott marad a kakiban. Mert hiàba szép és jó, amit ketten béreltek egyedül tuti nem tudod fennt tartani és nem biztos,hogy hirtelene talàsz olyat ami megfelel,a màsik fél meg pluszba nem fog egy forintot sem fizetni,csak amìg érdeke.
2016. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmim sem lenne akkor biztos,mert albérletben könnyebb,de így hogy saját házam van nem biztos,hogy ide vennék bárkit is.
2016. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Miben könnyebb? Anyagilag nyilván,meg hogy tudtok vigyázni egymás gyerekére, viszont alkalmazkodni a másikhoz, csendben lenni mert a másik baba alszik,szerintem sokkal több a hátránya mint az előnye,és mondom ezt úgy,hogy én is egyedül álló anyuka voltam.
2016. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én igen ,ha amúgy is jól kijönnénk ,meg ismerném egy ideje.Nem szeretek egyedül lenni.Nyilván nem egy 1,5 szobásba mondjuk.
2016. jan. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen helyzetben, neveltem évekig egyedül a gyerekem, és albérletben laktam. Az, hogy összeköltöztem volna más egyedülálló anyával közös albérletbe, az a körülményektől függ. Jól jött volna a költségcsökkentés, ez tény, de azért akárkivel nem bútoroztam volna össze. Olyannal igen, akit ismerek, és akivel tudom, hogy képesek vagyunk egy fedél alatt élni.

De nem terveznék az ilyesmivel hosszú távra, mert tényleg mi van akkor, ha az egyik fél közben párt talál, és össze akarnak költözni? Szóval én maximum úgy mentem volna bele még ismerőssel is, ha megegyezünk arról, hogy egy évre írjuk alá a bérleti szerződést, és addig mindketten ott lakunk. Aztán ha nincs változás, akkor szerződünk megint egy évre, de akkor megint végig kell lakni az évet. Pont azért, hogy a másiknak legyen ideje új albérletet keresnie, amit egyedül is fent tud tartani.

Meg itt azért az elején nagyon le kell fektetni a szabályokat, hogy a jó viszony meg tudjon maradni, különben irgalmatlan módon össze lehet veszni.

2016. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!