Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyáron ti elvinnétek nyaralni...

Nyáron ti elvinnétek nyaralni Krétára, repülővel egy közel 2 éves (július végén mennénk, augusztus közepén lesz 2 a kisebbik lányom) és egy 5 éves kislányt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze, nagyon élveznék már a gyerekek is.
2016. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy anyukám is jönne velünk (nagyon jó a viszonyunk) és egy másik házaspár is.
2016. jan. 4. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Én is szívesen repülnék a lányaimmal valami jó kis nyaralásra.
2016. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Simán mennék velük repülővel nyaralni. Krétát nem szeretem, úgyhogy máshová, de ez az én szubjektív véleményem.


Az én lányaim szeptemberben születtek, megyünk a nyáron nyaralni, 90%, hogy repülővel, de még nem tudom hova.

2016. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg így, hogy segítség is van..
2016. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Elvinném. Neki is élmény, a repülőút alatt lehet mesét olvasni, mondókázni, nézelődni, tabletre mesét feltölteni, stb. Ha nem fapadossal mész lesz étel, azzal is elmegy az idő...


Mi szintén többen, júniusban repülünk 3 gyerkőccel (legfiatalabb 1,5 éves lesz). Eszembe se jutott, hogy itthon hagyjam, olyan helyet kerestem, ami már neki is élmény lesz, meg a nagyoknak (3, és 5 évesek) is.

2016. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mi is mindig visszük őket.
2016. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor egyke volt a fiunk először 18 hónaposan repültünk Egyiptomba...a kicsi őszi baba lett,következő nyáron elindultunk a 9 hónapossal és az 5 évessel....enne 3 éve,azóta is megyünk.Az első alkalommal jöttek csak a Nagyszülők,de nem miattunk,hanem mert Ők is akkorra foglaltak,és azt a szállodát kedvelik(Ők tovább maradtak).
2016. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze,főleg,hogy a kicsi biztos át fogja aludni az utat!

Mi augusztusban voltunk Krétán,a kisfiam azóta mondja,hogy oda akar költözni! :)

2016. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!