Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ezt elmondanátok valahogy...

Ti ezt elmondanátok valahogy a másik kismamának vagy jobb ha nem tudja?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt volt az osztálytalálkozónk. Rajtam kívül majdnem mindenki vagy talán mindenki ivott (én terhes vagyok), nem egy olyan volt aki elég sokat. Az egyik volt osztálytársam felesége is terhes, és sokszor találkozunk terhesgondozásom mert egy dokihoz járunk. Na most a büszke apuka hulla részegen kb. ez egész osztálynak megmutatta a felesége pocakos fotóit, több olyat is amin a kismama meztelen volt. Én mint nagyjából az egyetlen józan ember rászóltam ugyan, de ez ott nem nagyon hatott, azt mondta "ugyan már Ti is nők vagytok" ... ez igaz, de ott voltak a fiúk is, meg hát azért mert nő vagyok még nem szeretnék más nőt ilyen intim helyzetben látni..

Kisvárosban lakunk, a képeket minimum 25 ember látta. A nagy pocak miatt alul nem sok minden látszott, a mellei viszont pl. igen.

Ti elmondanátok valahogy? ... Vagy jobb ha nem tudja hogy az egész volt osztály látta meztelenül?...

Holnap megyek dokihoz, nagyon valószínű hogy ő is ott lesz, mert majdnem minden alkalommal találkoztunk eddig. Én tuti nem fogok tudni természetesen viselkedni vele, fogalmam nincs mit csináljak.


2016. jan. 4. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

én csak annyit mondanék(elválásnál, hogy ne faggasson), hogy légyszíves kérdezz már rá a férjednél mit akar mondani az osztálytalálkozóról neked.

aztán majd ő elmondja neki.

2016. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
91%
Én az ég világon semmit nem szólnék az ügyről. Lehet, hogy a kismamát nem zavarná egyébként, ha hagyta magát meztelenül fotózni, akkor lehet, hogy ez nála belefér. Aztán hogy mennyire érintené rosszul vagy éppen jól, hogy a férje büszkén mutogatja, ne a te jószándékú felvilágosításod alapján derüljön ki. Ha meg a többiek is részegek voltak, lehet, hogy rajtad kívül más nem is emlékszik az egészre :)
2016. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

az én ismerosom, saját maga posztol ilyeneket magárol..facebookon. és nem egy 24 éves félig tinirol van szo...34 éves a no.

én nem szolnék semmit, senkinek.

2016. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Ha szólsz neki sz.rkeverő leszel valószínű összevesznek. Ha nem szólsz lehet kyisebb gond lesz belőle
2016. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Aki ilyet csináltat, azt gondolom, azt nem zavarja, hogy mások is látják.


Esetleg annyit mondhatsz, hogy nagyon szépek a képek, a férje mutatta az osztálytalálkozón. Így nem is leszel sz.rkeverő, és megtudja, hogy a férje mutogatta.

De lehet, büszke is lesz rá.

2016. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, lehet hogy jobb ha nem mondom...

De azt a részt szerintem sokan félreértettétek, ezek nem fotós által készített képek voltak, hanem a férje csinálta. Szóval úgy képzeljétek el, hogy egy kép ahogy mondjuk áll az előszobában melegítőben, aztán hopp egy ahol meztelenül a szobában, aztán a következőn főz... stb.. :)

2016. jan. 4. 14:44
 7/16 anonim ***** válasza:
én nem értettem félre semmit...pontosan ilyeneket posztol a csaj is,- hopp most a melle kint van :D
2016. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Vilcsianyuja ***** válasza:
24%
Én is így értettem. Aki meztelenül hagyja magát lefotózni, akár a saját anyja vagy akár önkeze által, az szembesüljön vele, hogy más is megláthatja. Főleg egy telefonon.
2016. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ne szólj róla, a férje büszke rá, viszont lehet a kismama most érzékenyebb a hormonoktól,ha mindenki részeg volt nem is emlékeznek rá.


Ui: Azt azért még nem hallottam,hogy egy 24 éves félig tini.. szerintem az már bőven egy felnőtt nő..még akkor is ha sok 24 éves még otthon lakik és tanul...

2016. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es én azt sem írtam hogy 24 éves, és azt sem hogy félih tini... :) Ezt hol olvastad? :D
2016. jan. 4. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!