Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ezt elmondanátok valahogy...

Ti ezt elmondanátok valahogy a másik kismamának vagy jobb ha nem tudja?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt volt az osztálytalálkozónk. Rajtam kívül majdnem mindenki vagy talán mindenki ivott (én terhes vagyok), nem egy olyan volt aki elég sokat. Az egyik volt osztálytársam felesége is terhes, és sokszor találkozunk terhesgondozásom mert egy dokihoz járunk. Na most a büszke apuka hulla részegen kb. ez egész osztálynak megmutatta a felesége pocakos fotóit, több olyat is amin a kismama meztelen volt. Én mint nagyjából az egyetlen józan ember rászóltam ugyan, de ez ott nem nagyon hatott, azt mondta "ugyan már Ti is nők vagytok" ... ez igaz, de ott voltak a fiúk is, meg hát azért mert nő vagyok még nem szeretnék más nőt ilyen intim helyzetben látni..

Kisvárosban lakunk, a képeket minimum 25 ember látta. A nagy pocak miatt alul nem sok minden látszott, a mellei viszont pl. igen.

Ti elmondanátok valahogy? ... Vagy jobb ha nem tudja hogy az egész volt osztály látta meztelenül?...

Holnap megyek dokihoz, nagyon valószínű hogy ő is ott lesz, mert majdnem minden alkalommal találkoztunk eddig. Én tuti nem fogok tudni természetesen viselkedni vele, fogalmam nincs mit csináljak.


2016. jan. 4. 14:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló írta :-)
2016. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
jaj, tényleg, látom. :)
2016. jan. 4. 15:08
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj. Nem hiányzik neki, hogy ilyeneken stresszeljen. Lehet, hogy fele társaság nem is emlékszik rá. Amúgy meg utólag nem is tud mit tenni, azon kívül hogy jól összeveszik a férjével. Próbálj elvonatkoztatni a dologtól ha beszélgettek.
2016. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel élmény lehet gyereket vàllalni.
2016. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez amellett, hogy etikátlan komolyan sérti a személyiségi jogokat! Persze, ha ez a mutogatás a kismama beleegyezése nélkül, a háta mögött történt! Személyes adatokkal való visszaélés, vagy ha van köztünk jogász, elmagyarázza, hogy melyik kategóriába esik.

Nagyon nagyon nagy gáz az is, ha a többiek ezt nem utasították el azonnal!

Igen, szólnék a kismamának, mert joga van tudni, hogy az az ember, akit a férjének hisz, mennyi tisztelettel van iránta...

Nálam ez válóok lenne a férjemmel.

2016. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nincsen olyan részegség, ami ezt a viselkedést indokolná a férj részéről...! Ez az ember totál beteg!
2016. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!