Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor tudtok tornázni a kicsi...

Mikor tudtok tornázni a kicsi mellett?

Figyelt kérdés
Napközbe fél órákat alszik este mire elalszik 11- éjfél. Akkorra már én is kidőlök.
2016. jan. 6. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tornazok o meg nezi...igy volt ez 4 honapos koraba meg igy van 1,5 evesen is
2016. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az esti játékidőben tornáztam(amikor szabadon mászkálhatott a szobában még a vacsi fürdés előtt), míg volt ambícióm..

ahogy nőtt a yermek, érdekes még indig megmaradt az esti játékidő, szóval még mindig tornázhatnék...


(a netről 13 perces tornákra "ugráltam", ami állítólag 1 hónap múlva tökéletes alakformál)

2016. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor az apja hazajon a munkábol. Igy mindennap el tudok menni edzeni. Arra, hogy otthon tornázzak én alkalmatlan vagyok :) 10 lábemelés után abbahagyom.
2016. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*jav: a gyerekvacsi utáni, fürdés előtti időben tornáztam
2016. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont egy hete kezdtem tornázni. :-) 3 éves kiscsaj és 15 hónapos kisfiú mellett. Én úgy csinálom hogy mikor elalszanak utána szoktam itthon R. Rékára tornázni 40 percet. Ezt 21 és 22 óra között. De tegnap előtt itthon volt az apukájuk akkor délután letudtam, bár a kicsit nagyon nehéz volt lekötni, minden áron a step padon akart lenni. :-) Így este nyugisabb mikor már alszanak. 10-15 kilót kell fogynom.
2016. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is miután elaludt a gyerek. Ez este 9-10 között van.

Amikor úgy aludt, mint a tiéd, csak nagyokat sétáltunk.

2016. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-assal vagyok ebben a dologban, én is alkalmatlan vagyok az itthoni tornázásra. amikor a férjem hazajön vagy itthonról dolgozik, el tudok menni futni és úszni.:)
2016. jan. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!