Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babátok, gyereketek meddig...

Babátok, gyereketek meddig látta (ha látott) szellemeket, alakokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Semeddig, vagyis egyszer korhazban volt, es setalt a folyoson a tesommal, ramutatott egy szobara es mondta, hogy "ebben a szobaban szellemek vannak", de ennyi volt.
2016. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Fiam 3 éves, kb 2 évesen kezdte. Akkor mutatott a szoba egyik sarkába és mondta, hogy "néni". Aztán kb fél éve elköltöztünk, egyszer lefekvéskor kérdezte: "ki áll ott a szekrény mellett?", meg van egy tároló, ami a régi tulajnak a műhelye volt, és mondta, hogy "a csúnya néni ott bent dolgozik", meg kb 3 hete volt egy eset még, az ágy az ablak alatt van, odament, majd futott is vissza hozzánk és mondta, hogy "egy csúnya szellem ül ött az ágyon". De amúgy szerencsére nem fél, nem tudom ezek mik...Lát-e tényleg valamit.
2016. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
*ül ott
2016. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Masfel eves volt a fiam, mikor meghalt anyukam, ket es fel evesen meselte, h egy neni jon hozza ejszaka, egy ezustszalon, es jatszik vele. Kerdeztem, h mit csinal a neni, miket mond, es mondta azt a becenevet, amin engem hivott anyu, mikor gyerek voltam. Nem a nevembol szarmazik, es evek ota nem is hallottam ezt a szot, elegge megdobbento volt. Tobbet nem beszelt rola, kesobb kerdeztem, akkor harom mult, es nem is emlekezett semmire.
2016. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
lányom 15 éves sérült és a mai napig sokszor reggelente mutat a szekrénye tetejére, hogy "néni" mikor megkérdezem "mit csinál a néni" mindig azt mondja "elmegy" - eközben puszit dobál neki és mutatva (átöleli saját magát) mondja : "szeretem" :) - hívő vagyok, én úgy gondolom vagy az őrangyalát látja, vagy régről egy nagyon közeli hozzátartozómat, semmilyen félelem érzet nincs bennem emiatt, pláne így hogy a lányom is szeretettel fordul hozzá :)
2016. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hú, ezek elég félelmetesek. Írjatok még. Miénk egy seprűt látott a levegőben lógva, hogy mi lehetett ez, nem tudom. De elég részletesen leírta.
2016. jan. 7. 20:34
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Úristen én ettöl hülyét kapok.Ugye nem minden gyerek csinálja ezt ,nyugtassatok meg?!
2016. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
nem minden gyerek nyugodj meg :) de a most 21 hós fiamat tuti ki fogom kérdezni ahogy elkezd mondatokban beszélni ő lát-e valakit, vagy van-e bármilyen előző életéről élménye, vagy a születéséről vagy bármiről...engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok :) "5"
2016. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
A nagyobbik olyan 5 éves koráig,a kicsi 3 múlt,pár hónapja nem mondta,hogy látna(addig rendszeresen szól).
2016. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
3 éves a fiam, rettegek, hogy egyszer Ő is elkezdi az ilyen történeteit. Eddig még nem fedeztem fel semmi gyanúsat. Én nagyon nem szeretném, ha látna bármit is. Kiver tőle a víz!
2016. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!