Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek van olyan élményetek...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Nektek van olyan élményetek mintha a gyereketek látná a szellemeket?

Figyelt kérdés

Nem akarok vitát nyitni h vannak-e szellemek vagy nincsenek!

A fiam pár napja sírva ébred este és mutogat az ajtó mellé vagy épp az ágy mellé ahol semmi nincs. A mi szobánkban is ezt csinálta tegnap mikor átvittem a sok sírás után...

Nagyon félelmetes, már most tartok a ma estétől... 16 hós a fiam.


2012. máj. 22. 20:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%

én annó 2-3 évesen kezdtem ezeket a 'viselkedéseket'. Anyum mesélte, hogy mikor beteg voltam egyfolytában az ajtó felé mutogattam, ahol aludtunk és azt kiabáltam, hogy 'ott ott! Van ott valami..!' . és az ágyam mellett is láttam dolgokat..

most 14 vagyok és már sokkal többet is láttam. álmodtam. nem pont szellemekkel..

L\14

2012. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

A kislányomnak szokása volt, hogy mielőtt ágyba fektettem megnyomta az orrom. Nem foglalkoztam ezzel a kis rituáléjával. :)

Aztán egyszer megkérdeztem tőle, hogy tetszik-e neki az orrom, mire ő: a mama (anyósom) mikor jön, akkor mindig vicces arcokat csinál, hogy nevessek, aztán mikor megnyomom az orrát, eltűnik.

Nos, az anyósom 2 éve halt meg. A kislányom most 4.

Azt hittem megáll az ütő bennem. Próbáltam úgy "mellesleg" kérdezgetni, hogy milyenek ezek a találkozások. Azt mondja a kislány, hogy a mama felébreszti. Nem beszél csak "vicces arcokat csinál", aztán eltűnik.

2012. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Jajj, már én is félek. Ilyeneket írsz!
2012. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
12%
Hát sok gyereknek ilyenkor már a képzeletbeli barátok is jönnek.
2012. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi off:

Úristen!Pedig a gyerek nem hazudik...kirázott a hideg

2012. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet ma nem alszok... :) A fiam még nem beszél de félek mit mondana..
2012. máj. 22. 20:30
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én teljesen hiszek ebben, hogy a gyerekek látják az aurát, és a szellemeket is!

Két gyerek is van a családunkban, akik szintén produkáltak ilyeneket.

Az egyik a nővérem kisfia, pici baba volt, talán pár hetes lehetett.

Az öreg dédnagymama ment hozzájuk mindig látogatóba, soha nem sírt a kifiú, csak ha meglátta a nénit. Meglátta sírt, elfordultak a kisbabával, aki fogta, nem sírt, megint meglátta, megint sírt, és így tovább.

Senki másnál nem csinálta ezt. A néni 2 hét múlva meghalt. Azt mondják, a gyerekek látják az aurát, és aki beteg, vagy meg fog halni, annak csúnya az aurája, nem olyan fényes, és ettől megijednek.

A másik történet, unokatesómnak a kisfia 2 év körüli lehetett, már beszélt. Abban a házban laktak, ahol régen az unokatesóm nagyszülei. Minden este vacsoránál elmondta a kisfiú, hogy ott ül a bácsi a fotelban, és ránk mosolyog, leírta, hogy néz ki, és hogy aranyos, kedves.

Valószínű, hogy a nagypapát látta. Nagyon érdekes dolgok ezek :))

2012. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Kisfiam 2,5 éves múlt. Többször előfordult már, hogy az esti fürdetés után a szobájában, miközben öltöztettük, felnézett a szekrény tetejére a sarokba, odamutatott, és mondta, hogy "ott a néni". Kérdezgettük többször, hogy milyen néni, mit csinál, ki az a néni, de mindig csak azt mondta, hogy "néz a néni". A hideg kiráz, ha csak rá gondolok... Nem akarok többet belegondolni ebbe, mint ami benne van, de bácsit, kislányt, kisfiút, stb. soha nem mondott, csak nénit. És már vagy 4-5 alkalommal előfordult. A házban senki nem lakott előttünk, új építésű, szóval lövésem nincs, kit vagy mit láthatott kisfiam.
2012. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Megmondom őszintén a hideg ráz ahogy olvasom a kommenteket.

Nálunk is volt hasonló.A férjem szülei már meghaltak.És mikor pici volt a kislányom abban a lakásban laktunk ahol ők.Kb 3hónapos lehetett a lányom mikor feküdtünk az ágyon,ő nézett a plafonra forgatta a fejét jobbra-balra és fülig ért a szája úgy nevetett.Biztos vagyok benne hogy látott valamit-őket.Akkor nagyon megijedtem én is.Azóta már szerencsére elköltöztünk onnan,megmondom őszintén nem szerettem ott lakni.

2012. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
egy ismerosom kisfia szintén van hogy nem ul le valahova, mert szerinte ott egy bácsi ul, de csak náluk otthon csinálja ezt
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!