Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha testvéretek...

Mit szólnátok ha testvéretek síelni menne és pedig tudja hogy 1 éves szülinapját ünnepelitek babátoknak?

Figyelt kérdés
Szólnátok vagy inkább hallgatnátok?
2010. márc. 27. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmi bajom ne lenne vele. Tegye, amit jónak lát, majd később megünnepeljük vele is (mármint úgy, hogy én, apuka, baba, ő, férje, esetleg gyerekei). Nehogy már a babám 1 éves szülinapja határozza meg, hogy mikor megy sielni. :)
2010. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mi ezzel a baj?Állnia kéne vigyázzba miattunk?Jó utat kívánnék Neki mi pedig megennénk a tortát jóízűen:)
2010. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az elsővel. Majd megünneplitek vele is pár nappal később.
2010. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
hadd menjen, nincs ezzel semmi baj. az ő élete nem a Te gyereked körül forog...lehet Neked is többet kéne kikapcsolódni, nem jutna eszedbe ilyesmiért szólni...
2010. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondaám neki, hogy érezdd jól magad, és vigyázz magadra!
2010. márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok. Látom csak annak hasznos a véleménye, aki megsértődne... Szánalmas ez a lepontozgatás.
2010. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
eddig senki nem írta, hogy megsértődne, szóval mindenki le lett pontozva :)
2010. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Épp ez az. Most azért, mert nem sértődne meg senki az eddigi válaszok alapján, miért nem jó vélemény? Vagy be kéne durcizni a tesóra és örihariba kéne lenni? Akkor hasznos válasz lenne? Kész röhej!

1. voltam.

2010. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

2. vagyok

Valaki felpontozhatna!!!!Amúgy mi nem is csináltunk nagy banzájt egyik gyereknél sem de mindegy..ahány ház annyi szokás!

2010. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a testvérem a fiam keresztapja is egyben. De ha éppen valami programja lenne, hát hadd menjen, úgyis felköszönti az unokaöccsét, amikor hazajön, vagy mielőtt elmegy. Mi az első szülinapra amúgy sem szerveztünk hatalmas "bulit", hiszen szerintem a gyereknek ez nem akkora élvezet, inkább a szülőkről szól, legalább is az ismerettségi körömben így jött le, amikor hatalmas vendégsereget hívtak meg éttermet béreltek az egy éves szülinapra.

Mi szűk családi körben megünnepeltük, baba, szülők, nagyszülők. Mindenki más akkor jött felköszönteni, amikor ráért. Senkin nem sértődtem meg, hogy nem napra pontosan jött, így legalább két hétig mindig volt valami kis program, mindig jött valaki látogatóba :)

2010. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!