Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány testvéretek (neked,...

Hány testvéretek (neked, párodnak), mennyi gyermeketek van ill. mennyi lesz még?

Figyelt kérdés

Milyen neműek?

Nekem van egy öcsém és egy bátyám.És van egy 2 éves és egy 5hónapos fiam,és nagyon szeretnék még egy kislányt,vagy inkább kisfiút?!

a páromnak van 2huga.3bátyja és 1nővére(féltestvérek)


2010. nov. 1. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
apanak egy occse van, nekem egy noverem, 1 lanyunk (7 hetes) van es szeretnenk meg egy kisfiut ugy 3 ev mulva
2010. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Páromék öten édestestvérek (4 fiú 1 lány). Mi hárman vagyunk édestestvérek (2 fiú 1 lány). Egy kislányunk van, 15 hónapos, és remélem most már jön a második babánk! Jövőhéten kiderül!
2010. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Páromnak 1 nővére és 1 öccse van, Nekem 2 húgom(féltesóim),

Nekünk ikreink vannak(2 lány), és nem tervezünk több gyereket.

2010. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 4-en vagyunk tesók, van egy bátyám, egy öcsém és egy húgom. A férjem egyke, nincs testvére, illetve született egy nővére de pár óra múlva meghalt.

1 kislányunk van, ő 19 hónapos és nem gondolkodok kistestvérben, nem akarok még egy babát.

2010. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Apa egyke, nekem egy édes öcsém van, és egy féltesóm(ő 20 évvel fiatalabb nálam). Három gyerekünk van. Lehet, hogy egyszer lesz 4. is:)
2010. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Páromnak van 1 öccse, nekem pedig van 1 nővérem. A kisfiunk 5 éves, a kislányunk 3 éves lesz. Mi itt befejeztük a baba projektet.
2010. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Harom testverem volt, sajnos a noverem meghalt, igy ket batyam maradt. A ferjemnek egy novere van.

Eddig van ket fiunk, egy gyermekunk meg biztosan lesz. Azutan majd kiderul, hogy lesz-e esetleg egy kesoi meglepetes babank.

2010. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nincs testvérem.

Férjemnek van egy nővére.

2 gyerekünk van

2010. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. nov. 3. 13:14
 10/11 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok.Van egy.18 éves öcsém.Párom is 31 éves és egy 36 éves bátyja van.Nekünk van egy 6 éves fiúnk,4 éves lányunk ès még egy 2 éves lányunk.
2015. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!