Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valaki, aki egyedülálló...

Van valaki, aki egyedülálló anyaként skype-n tartja az apával a kapcsolatot? (apa küldföldön)

Figyelt kérdés
A gyermekünk két éves. Egy éves kora óta egyedül nevelem. Édesapja külföldön dolgozik. Elvárható, hogy minden nap beszéljünk skype-n? Mert látni szeretné a gyereket. Úgyis, hogy neki van valakije, ő nem egyedülálló? Vagy elég hetente egyszer-kétszer, ahogy én gondoltam. Valóban gonosz vagyok, ha elzárkózom a mindennapos netes találkozástól?
2016. jan. 17. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Az exférjem több mint két éve külföldön él. A fiunk 4,5 éves. Én amikor csak lehet bekapcsolom a napjainkba. Van h egyutt legoznak, kocsiznak skypeon. Azt akarom h része legyen az életének és ő is ezt akarja. teszem mindezt úgy, h nekem van új párom es a közös gyerekünket várjuk. De többször mentünk már ki az apához a fiammal és ő is jön amikor csak tud. Pedig nem a legszebben váltunk el... De annak már 3 éve és mindenki túllépett mindenen a gyerek érdekében. Sztem ha tudod akkor engedd minél többet Skypeolni bár a minden nap talán picit túlzás. Főleg azért mert egy ekkora gyereket nehéz odalancolni a skYpe elé.
2016. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja mèg annyit, h nem vagy gonosz! De próbáld azt csinálni h mikor a gyerek jatszik akkor ott hagyod a gépet es az apa így csak vele kell h kommunikáljon. Te pedig csinalsz amit akarsz és így nem kell vele beszelned túl sokat.
2016. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles minden nap Skype-olni az exférjeddel. Már az is jófejség, ha hetente párszor bevállalod. Ha annyira érdekli a gyereke, akkor oldja meg a személyes láthatást. Hisz ilyenkor még egyébként sem a gyerekkel beszél.


Ahogy nő a gyerek, könnyebb lesz, nem kell feltétlenül neked is ott ülnöd a Skype előtt.


Az én gyerekeim is Skype-on tartják főleg a kapcsolatot az apjukkal (elváltunk, apa szintén külföldön), de ők már nagyobbak, ha bekapcsolom nekik a Skype-ot, nem kell ott ülnöm, míg beszélgetnek. Ha ilyen kicsi gyerekem lenne, mint neked, akkor úgy hetente 2-szer pont elegendőnek tartanám a "láthatást".

2016. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!