Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek 6...

Van itt olyan, akinek 6 héttel szülés után volt még egy pici vérzése, de mégsem kellett kaparást csinálni?

Figyelt kérdés
Kapott a vérzésre valamit? Mikor szűnt meg?
2016. jan. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8 hétig véreztem 6 hetes kontrollon mindent rendben talált az orvos. szóba se került kaparás vagy gyógyszer. miért kellett volna kaparni, nem értem, nálad ezek felmerültek?

teljesen normális ha nem múlik el 6 hét alatt, hisz egy hatalmas nyílt seb van a méheden ami lassan gyógyul. van aki szerencsés és pillanatok alatt meggyógyul... :)

2016. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén 8 hétig véreztem, majd meg is jött.

Szóba se került kaparás, nekem is mindent rendben talált az orvos a hathetes kontrollon.

2016. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És 6 hetes kontrollon csináltak nektek UH-t?
2016. jan. 17. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel nekem is 8 hétig volt ilyen olyan intenzitású pecsétes vérzésem. Akkor mentem vissza vizsgálatra, amikor ez szinte lecsengett, a 8. héten, (akkor tudtam nenni egyébként is). Semmi gond nem volt ettől függetlenül.


A másodikkal meg 2 hét alatt elmúlt a vérzés, rá 3 hétre meg megjött a menzeszem. Ott is tiszta volt a méh a 6. héten. Szóval nem tudom, ez mitől függ, de nem biztos, hogy gond az, ha 6. héten is van még.

2016. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

igen, csinált ultrahangot, alaposan megvizsgált. Teljesen normális, hogy tovább vérzik valaki 6 hétnél.

A lényeg hogy csökkenjen a mennyisége és a lochia színe is változzon (előbb véres, majd barnás, rózsaszínes, sárgás...).

2016. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!