Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden kórházban végeznek...

Minden kórházban végeznek kaparást azonnal a szülés után, hogy megnézzék, kiürült-e a méh?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kaparás, hanem kitörlés.Azt nem tudom, hogy mindenhol végeznek-e, nálam csinálták.
2009. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk csak akkor,ha a lepényből hiányzik darab vagy csak részleges a levállás.

Egyébként a kitörlést csinálják a fertőzés elkerülése végett!

2009. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéntől eltérö,pl.nekem most volt a 2.szülésem,de egyiknél sem csináltak nekem se kaparást,se kitörlést!
2009. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem se csináltak, szóba se került.
2009. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 babát szültem-2 különböző khzban-de egyik helyen sem kapartak,csak a hüvelyemet törölték át.
2009. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az nem kaparás! Alaposan megnézik, hogy teljesen kiürült-e a méhed, nem tudom mit csináltak, csak hogy sokáig nézte az orvos, majd elkezdte összevarrni a gátsebet. Nem hiszem hogy kapart, lehet, törlés sem volt.
2009. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálunk itt, Dunaújvárosban, azt mondta a doki, hogy szülés után mindig egy kanállal ürítik ki a méhet, és azt a "kis" fájdalmat még ki kell bírni a végén!!! :((((

Mi az a kitörlés? Az is fájdalmas?

2009. máj. 27. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!