Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi ideig...

Szülés után mennyi ideig véreztetek?

Figyelt kérdés
2 és fél hetes a lányom, és néha még vérzek. Van hogy 1-1 nap kimarad, aztán megint. De csak pár cseppet és inkább szoptatás alatt. Normális még?
2010. márc. 27. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hétig véreztem folyamatosan :-S
2010. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell aggódnod. Nagyon sokan ettől jóval tovább véreznek és nem csak pár cseppet, hanem nagyobb mennyiségben. A méh összehúzódását (a terhesség előtti méretének visszanyerését) segíti a szoptatás, ez gyakran fájdalommal is jár és ezért ilyenkor tapasztalod a vérzést.
2010. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még most is néha egy egy cseppet vérzek..pedig már a babóm 8 hetes múlt...Sajna nem húzodott össze a méhem,így méhösszehúzó cseppeket kaptam...talán úgy néz ki hatott...Egyébként addig ömlött belőlem. :S
2010. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs, azt nem írtam (második vagyok), én kb. 2 hétig véreztem jobban, utána alig-alig kb. az 5. hétig.
2010. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy volt, ahogy előttem szólónak.
2010. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hétig véreztem egyfolytában, és nem csak cseppek voltak... 2 hét szünet után már menstruáltam is, pedig 9 hónapig szoptattam. :(
2010. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 5 hétig véreztem, nem csak cseppeket, hanem rendesen.
2010. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!