Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan Anyuka, aki...

Van itt olyan Anyuka, aki prűd? De gyereket szeretett volna, és nagy nehezen kibírta a szexet?

Figyelt kérdés
aki iszonyatosan prűd, szexkultúrája kb 10 éves kislánynak felel meg, de azt tudta, hogy, ha gyereket akar természetes úton, akkor ki kell bírnia a szexet.
2016. jan. 19. 21:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen embernek nem szabad gyereket a világra hoznia. Régen rossz annak a gyereknek, akit ilyen anya nevelne.
2016. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
egyetértek
2016. jan. 19. 21:37
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen nőnek komoly pszichés problémája van. Menjen agyfurkàszhoz.
2016. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyennek kapcsolata se kellene, hogy legyen. Nyilván nem a szex a lényeg de azért hogy egyáltalán ne legyen...
2016. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Ismerek ilyet! 2 gyereke van es ok is 5-6 alkalombol fogantak. Mar 16-18 evesek. Azota sincs szex a kapcsolatban. Neha karacsonykor v szulinapkor. De nem elvezetbol. Azthiszem ezt frigidsegnek hivjak ami amugy betegseg szoval nem hiszem h valaki attol lenne szar anya h frigid! Egyebkent a gyerekek eszmeletlen tisztelettudok,kituno tanulok,templomba jarnak ez teny.. de van baratjuk,amit egyebkent az anyuka sem tilt mert bar o ilyen,attol tudja h gyerekeinek nem az a normal ha szuzen halnak meg.
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Az senkit sem zavar (vagy senki sem tudja???) hogy a prűd nem a leìrtakat jelenti?
2016. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

akit én írtam az az anyám...


Anyám, nagyon nem tehet róla, hogy ilyen lett.Így lett nevelve, ezt látta az anyjától. Plusszba az anyja testvére anyáskodott felette ( valószínű mert nem volt gyereke és így kiélte az anyaságát az anyámon ) Anyám húga teljesen normális életet élt, ( és a gyerekei is normálisak ) eljárt szórakozni ide-oda. Anyám meg volt a jó kislány otthon, rakodott, takarított. Aztán 21 évesen meg férjhez ment apámhoz, rögtön az elsőhöz, szüzen.


Emlékszem, mikor mentünk mamához régen ,még kicsi voltam láttam ,hogy a mama meg a papa külön fekszenek...gondoltam magamba hát öregek...


Anyám is külön fekszik apámtól, már régóta. Pedig most 50-esek.


Kicsinek a szex nem volt téma nálunk, mikor ment szexjelenet egy filmben azonnal eltette anyám, várt egy kicsit aztán visszatette.

Pl: ha meglátták rajtam, hogy megtetszett egy lány, inkább szégyellnem kellett, mert kinevettek. Szóval az érzéseimet titkolnom kellett. Mintha ez bűn lett volna, hogy fiú létemre tetszik egy lány.


Nővérem most 33 és nem volt még barátja se. Szűz.


Magamról inkább nem beszélek, mert egy beteg ember lettem

azt nem írom le miért mert már rengeteg kérdést írtam ki ezzel kapcsolatban és hát...levette mindenki egyből, hogy vmi nem stimmel velem. Amúgy nekem se volt semmi kapcsolatom, szűz vagyok én is, teljesen aszociális vagyok, komoly depressziós...szóval minden bajom van.


Amikor mondom anyámnak, miért nem éltél ? Miért kellett 21 évesen férjhez menni ? Minek kellett egyáltalán gyerek nektek ?


Azt is kérdeztem tőle, miért vagy prűd ? Azt mondta más is ilyen


28/F

2016. jan. 20. 00:02
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem prűd, hanem aszexualis személyiség, tehát nem érdekli a szex. Ettől még lehet jó szülő, egyedül a szexuális felvilágosítás az, ahol gondot jelenthet.
2016. jan. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem ismerem sem Anyukádat, sem téged, ennyi infó után meg nem lehet véleményt alkotni, de egy-két dolgon azért fennakadtam:

- akármilyen is Anyukád, akár szereti a szexet, akár nem, kötve hiszem, hogy a példáját tudatosan tovább adta volna, magyarán nem tudom elképzelni, hogy a gyerekeit arra nevelte volna, hogy ne legyen normális kapcsolata egy ellenkező neművel, amikor eljön annak az ideje

- azt írod, hogy 28 éves vagy. Meddig akarod még minden nyűgödért, bajodért Anyudat okolni? Ne legyél ilyen vádaskodó, önsajnáló, zárkózott, rondán fogalmazva szerencsétlen puhap@cs, hanem viselkedj 28 éves felnőtt férfiként. Kezd el élni az életet, annak minden örömeivel és kudarcaival.

2016. jan. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

De azt írod, hogy anyukád húga normális életet élt. Pedig ugyanabba a családba született mint anyukád, és ugyanazt a nevelést is kapta, mégis normális életet tudott élni. Akkor Nektek is meglett volna a lehetőségetek, hogy ne ilyenek legyetek. Meg egy dolog az aszexualitás meg más dolog az, hogy antiszociálisak is vagytok.

Azért az emberek társadalmi fejlődését nem csak a szülői ház határozza meg, hanem az egyéb környezet is, baráti társaságok stb. Az, hogy itt tartotok legalább annyira rajtatok is múlt, felesleges anyukádat hibáztatni ezért. Most is inkább ezen rágódsz, hogy kinek a hibája, mint hogy végre összeszednéd magad, és élnéd végre az életed.

Nekem a legjobb barátnőm volt kicsit hasonló. Gimnáziumi éveinket jártuk, hívtuk ide-oda, de nem jött sehova, mindig volt valami kifogás. Nem tudtuk miért, majd aztán rájöttünk, hogy az anyja fogja vissza (egyedül nevelte). De tényleg volt, hogy azon püffögött, hogy átjött hozzám a nyáron (és nem velem volt baja). Bár tetszettek neki fiúk, nem járt senkivel.

Aztán leérettségizett, fősulis lett, mellette diákmunkázott, és már nem tarthatta úgy vissza az anyja. Ki is nyílt, eljárt szórakozni, jobban ismerkedett fiúkkal, és már jártak is együtt, onnantól kezdve a szüzességének is gyorsan búcsút intett stb.

Mostmár férjhez ment, gyerekei vannak, teljesen normális élete és értékrendje van. Egyébként 30 évesek vagyunk, szóval Ti korosztályotok.

Úgyhogy ne haragudj, de ahelyett, hogy anyud hibáztatod Neked kellett volna a sarkadra állnod, és úgy élned z életed, ahogy neked tetszik.

2016. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!